Gazetki od Almatur

Ostatnie aktualizacje gazetek: 14.10.2021

Almatur gazetka

Ważność: 14 paź do 31 gru

Ta Almatur gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 70 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Almatur i zaoszczędź na zakupach w Almatur.

Almatur gazetka

Ważność: 1 wrz do 24 cze

Ta Almatur gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 245 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Almatur i zaoszczędź na zakupach w Almatur.

Almatur gazetka

Ważność: 5 maj do 31 gru

Ta Almatur gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 70 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Almatur i zaoszczędź na zakupach w Almatur.

Almatur gazetka

Ważność: 23 sty do 15 sty

Ta Almatur gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 86 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Almatur i zaoszczędź na zakupach w Almatur.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Almatur?
22.686 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Almatur?
57.325 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Almatur gazetka i promocje

Almatur to jeden z liderów polskiej branży wycieczkowej. Firma została założona w 1956 roku i od wtedy nieprzerwanie organizuje wycieczki oraz podróże międzynarodowe, nieustannie się rozwijając. Obecnie Almatur ma jedną z najoryginalniejszych ofert wyjazdowych i jest niekwestionowanym liderem w zakresie organizowania wyjazdów młodzieżowych. Firma ma swoje biura w większych miastach Polski. Kontaktować można się telefonicznie, za pomocą e-mail oraz wybierając się do jednego z biur, które można znaleźć między innymi na terenie miasto Warszawa, Poznań, Lublin, czy Kraków. Pomimo tego, że Almatur nie jest największą firmą turystyczną w Polsce, jej asortyment jest na tyle oryginalny, że zawsze warto ją rozważyć. Wszystko zawsze jest odpowiednio dopracowane i można liczyć najwyższej jakości produkty w postaci obozów, kursów i wczasów. Gazetka promocyjna Almatur zawsze dostarcza niezbędne oferty handlowe i promocje, dzięki którym można wyszukać coś interesującego dla siebie lub najbliższych. Wystarczy regularnie przeglądać katalog i ulotki, aby następnie podjąć szybką decyzję i odebrać odpowiednie rabaty.

Biuro podróży jest uważane przede wszystkim za niestandardowego organizatora wycieczek młodzieżowych, ale jego oferta jest na tyle bogata, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Najbliższy lokal Almatur może zaproponować wyjazdy z następujących kategorii: obozy młodzieżowe, wycieczki, wczasy, klub urwisa, klub młodego podróżnika, egzotyka,  obozy studenckie, kursy językowe, kursy indywidualne. Standardowo dla podróży można liczyć na Almatur promocje, wyprzedaż ostatnich miejsc i inne obniżki cen. Gazetki promocyjne lub oferty na stronie internetowe zawsze wskażą najlepsze oferty.

Strona internetowa jest bardzo prosta i pragmatyczna. Użytkownik od razu może przełączać się po interesujących go kategoriach, żeby wyszukać najlepsze oferty i na wycieczki i obozy młodzieżowe. Aplikacja mobilna nie została stworzona, ale witryna jest wystarczająco prosta w użytkowaniu z poziomu urządzeń przenośnych. Strona działa także niczym sklep internetowy, gdzie można złożyć zamówienie/rezerwację. Jeśli ktoś woli klasyczną formę załatwiania wyjazdu, to może sprawdzić godziny otwarcia najbliższego biura i załatwić wszystko na własną rękę. Wszystko można sprawdzić na: www.almatur.pl.