Przejrzyj najpierw gazetki EXIM Tours w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

EXIM Tours gazetka i promocje

EXIM Tours to dzisiaj jeden z potentatów wycieczkowych w Europie środkowo-wschodniej. Marka wystartowała w 1993 roku w Czechach. Dynamiczny rozwój sprawił, że rozszerzono działalność na Rumienię, Węgry, Słowację i Polskę. Dzięki temu możliwości firmy wycieczkowej stoją na bardzo wysokim poziomie i dzisiaj można ją sklasyfikować w ścisłej czołówce biur turystycznych w Polsce. Firma ma kilkaset punktów sprzedaży w całej Polsce, dzięki czemu bez względu na to, czy ktoś miesza w niewielkiej miejscowości, czy na terenie miasto Poznań, Warszawa lub Kraków – zawsze gdzieś w pobliżu będzie mógł wykupić wycieczkę. Najwyższej jakości produkty i niskie ceny to standard. EXIM Tours gazetka promocyjna zawsze zawiera droższe, ekskluzywne oferty oraz promocje. Wybierając się do jednego z licznych punktów sprzedaży, można przejrzeć aktualny katalog i ulotki z różnych rejonów świata. Dodatkowo zawsze można liczyć na rabaty i różne okazje, które znacząco obniżą cenę wyjazdu.

Firma aktualnie działa we wszystkich popularnych regionach świata, więc można liczyć na okazje o dowolnej porze roku. Wystarczy wymyślić sobie kierunek i sprawdzić, co zaoferuje EXIM Tours. Można oczywiście liczyć na standardowe rezerwacje z dużym wyprzedzeniem, ale także wakacje last minute, które zapewnią ogromną przecenę. Firma organizuje wyjazdy do wszystkich najpopularniejszych krajów jak Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, ale także do Meksyku, Tajlandii lub na Seszele. Exim Tours promocja jest zawsze dostępna i jeśli ktoś nie ma dużych wymagań dotyczących wyboru, to zawsze może udać się na tanią i interesującą wycieczkę. Wyprzedaż ostatnich miejsc zawsze zapewnia spore rabaty. Wystarczy regularnie przeglądać gazetki promocyjne lub stronę internetową, a zawsze będzie się na bieżąco z każdą okazją.

Strona internetowa jest bardzo wygodna i od razu dostarcza użytkownikom niezbędnych informacji. Można szybko wyszukać odpowiednie oferty wakacyjne i poznać nowe kierunki. W dowolnej chwili można zarezerwować dostępne oferty – całość działa niczym sklep internetowy. Aplikacja mobilna nie została stworzona, ale postarano się program lojalnościowy, który zapewnia dodatkowy rabat na wybranych wycieczkach. Nie pozostaje nic innego jak wyszukać najbliższe biuro podróży, sprawdzić godziny otwarcia i wybrać się, żeby dograć wszystkie szczegóły. Wszystko to jest dostępne na stronie https://eximtours.pl/.

Twoje sklepy EXIM Tours

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z EXIM Tours i nigdy nie przepłacaj. EXIM Tours ma 2037 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej EXIM Tours gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 01-12-2023 do 07-12-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: oferta 1, oferta 2 i oferta 3! Oczywiście EXIM Tours zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce EXIM Tours nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Podróże, jak na przykład Ryanair, Wakacje.pl or Rainbow Tours. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy EXIM Tours. Sprawdź stronę internetową EXIM Tours, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z EXIM Tours

Czy jest jakiś sklep EXIM Tours w Poznań?

Znajdziesz tutaj sklepy EXIM Tours z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu EXIM Tours w Poznań lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy EXIM Tours z lokalizacją w Poznań. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Poznań, żeby znaleźć najbliższy sklep EXIM Tours. Sprawdź stronę sklepu EXIM Tours w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

close-icon close-icon

Czy EXIM Tours w Poznań jest aktualnie otwarty?

Sklep EXIM Tours w Poznań ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Poznań.

close-icon close-icon

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie EXIM Tours znajdującym się w Poznań?

W tym tygodniu w Twoim sklepie EXIM Tours w Poznań, promocje z EXIM Tours gazetka mają ważność od 01-12-2023 do 07-12-2023. Najlepsze promocje w EXIM Tours Poznań to: oferta 1, oferta 2 i oferta 3.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia EXIM Tours w Poznań?

Aktualne godziny otwarcia EXIM Tours w Poznań, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu EXIM Tours.

close-icon close-icon

Jaka jest najbliższa lokalizacja EXIM Tours w Poznań?

EXIM Tours ma bardzo interesujące oferty, takie jak oferta 1, oferta 2 i oferta 3, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z EXIM Tours w Poznań. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep EXIM Tours. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Poznań.

 

Jeśli EXIM Tours nie znajduje się w Poznań, sprawdź podobne sklepy w kategorii Podróże.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia EXIM Tours w Poznań?

Godziny otwarcia EXIM Tours w Poznań są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep EXIM Tours jest otwarty w niedzielę.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia EXIM Tours podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

EXIM Tours jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia EXIM Tours mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową EXIM Tours:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)
close-icon close-icon

Jak szybko EXIM Tours dostarcza w Poznań?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie EXIM Tours już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep EXIM Tours lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę EXIM Tours lub wyświetl aktualną EXIM Tours gazetka, ważną od 01-12-2023 do 07-12-2023, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje EXIM Tours

🛍️ gazetki EXIM Tours: 1
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Podróże
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 01.12.2023
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.