Gazetki od EXIM Tours

Ostatnie aktualizacje gazetek: 02.07.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki EXIM Tours?
24.128 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki EXIM Tours?
17.444 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

EXIM Tours gazetka i promocje

EXIM Tours to dzisiaj jeden z potentatów wycieczkowych w Europie środkowo-wschodniej. Marka wystartowała w 1993 roku w Czechach. Dynamiczny rozwój sprawił, że rozszerzono działalność na Rumienię, Węgry, Słowację i Polskę. Dzięki temu możliwości firmy wycieczkowej stoją na bardzo wysokim poziomie i dzisiaj można ją sklasyfikować w ścisłej czołówce biur turystycznych w Polsce. Firma ma kilkaset punktów sprzedaży w całej Polsce, dzięki czemu bez względu na to, czy ktoś miesza w niewielkiej miejscowości, czy na terenie miasto Poznań, Warszawa lub Kraków – zawsze gdzieś w pobliżu będzie mógł wykupić wycieczkę. Najwyższej jakości produkty i niskie ceny to standard. EXIM Tours gazetka promocyjna zawsze zawiera droższe, ekskluzywne oferty oraz promocje. Wybierając się do jednego z licznych punktów sprzedaży, można przejrzeć aktualny katalog i ulotki z różnych rejonów świata. Dodatkowo zawsze można liczyć na rabaty i różne okazje, które znacząco obniżą cenę wyjazdu.

Firma aktualnie działa we wszystkich popularnych regionach świata, więc można liczyć na okazje o dowolnej porze roku. Wystarczy wymyślić sobie kierunek i sprawdzić, co zaoferuje EXIM Tours. Można oczywiście liczyć na standardowe rezerwacje z dużym wyprzedzeniem, ale także wakacje last minute, które zapewnią ogromną przecenę. Firma organizuje wyjazdy do wszystkich najpopularniejszych krajów jak Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, ale także do Meksyku, Tajlandii lub na Seszele. Exim Tours promocja jest zawsze dostępna i jeśli ktoś nie ma dużych wymagań dotyczących wyboru, to zawsze może udać się na tanią i interesującą wycieczkę. Wyprzedaż ostatnich miejsc zawsze zapewnia spore rabaty. Wystarczy regularnie przeglądać gazetki promocyjne lub stronę internetową, a zawsze będzie się na bieżąco z każdą okazją.

Strona internetowa jest bardzo wygodna i od razu dostarcza użytkownikom niezbędnych informacji. Można szybko wyszukać odpowiednie oferty wakacyjne i poznać nowe kierunki. W dowolnej chwili można zarezerwować dostępne oferty – całość działa niczym sklep internetowy. Aplikacja mobilna nie została stworzona, ale postarano się program lojalnościowy, który zapewnia dodatkowy rabat na wybranych wycieczkach. Nie pozostaje nic innego jak wyszukać najbliższe biuro podróży, sprawdzić godziny otwarcia i wybrać się, żeby dograć wszystkie szczegóły. Wszystko to jest dostępne na stronie https://eximtours.pl/.