Gazetki od Bonus

Ostatnie aktualizacje gazetek: 13.04.2022

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Bonus?
50.239 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Bonus

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Bonus gazetka i promocje

Sieć sklepów Bonus powstała w 2011 roku i nieustannie się rozwija. Firma nie funkcjonuje jak typowe sieci supermarketów i skupia się raczej na modelu franczyzy. W ten sposób sklepy Bonus powstają w całej Polsce nie tylko na terenie dużego miasta jak Warszawa, czy sklepy Poznań. Dzięki modelowi franczyzowemu – mniejsze sklepy mają szanse konkurować z dużymi sieciami z zachodu. Obszerny asortyment, niskie ceny i wysokiej jakości produkty to normach w sieci Bonus. Gazetka promocyjna pojawia się w regularnych odstępach czasu i zmienia oferty handlowe i promocje. Dzięki temu każdy zawsze znajdzie niższych cenach produkty, które go interesują. Od czasu do czasu (np. w okolicach świąt), można liczyć na katalog produktów lub ulotki, dostarczające dodatkowe oferty i rabaty.

Firma stawia na jak najszerszy dostęp do produktów spożywczych. Dlatego nawet średniopowierzchniowy sklep może pochwalić się asortymentem niczym supermarket. Można w nim nabyć napoje, pieczywo, alkohole, detergenty. Sklepy Bonus od czasu do czasu sprzedają produkty z nieco innych dziedzin (szczególnie w okresie okołoświątecznym). Różnorodna promocja Bonus zapewnia, że każde zakupy kończą się oszczędnościami. Wystarczy trafić na jakąś wyprzedaż lub inną okazję, a niektóre produkty będą miały najlepszą cenę na rynku. Przed wyjściem na zakupy zaleca się, żeby sprawdzić gazetki promocyjne. Tylko w ten sposób można wyciągnąć, ile się da z aktualnych promocji.

Strona internetowa Bonus skupia się przede wszystkim na ofercie franczyzy. Dlatego, jeśli ktoś liczy na sklep internetowy i zakupy online, może się nieco zawieźć. Wszystko zależy od właściciela lokalu. Aplikacja mobilna i program lojalnościowy to także kwestia, która także zależy od właściciela wybranego sklepu. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej o sieci Bonus, powinien udać się na stronę: http://sklepbonus.pl/.