Gazetki od Apteka Cosmedica

Ostatnie aktualizacje gazetek: 15.06.2020

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Apteka Cosmedica?
23.029 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Apteka Cosmedica?
34.474 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Apteka Cosmedica gazetka i promocje

Cosmedica to doskonale znana w Polsce sieć aptek wywodzących się w Polski. Pierwszy lokal powstał już ponad 2 dekady temu, bo w 2000 roku w Warszawie. Od wtedy firma silnie się rozwija i aktualnie posiada ponad 80 lokali na terenie największych miejscowości w kraju. Bez względu na to, czy chodzi o miasto Warszawa, czy sklepy Poznań. Cosmedica to profesjonalne podejście do klienta i zapewnienie mu możliwie najbardziej komfortowych warunków. To właśnie dlatego sklepy można bardzo często spotkać w galeriach i pasażach handlowych. Apteka zapewnia konkurencyjne, niskie ceny, wysokiej jakości produkty oraz bardzo szeroki asortyment. Apteka Cosmedica gazetka promocyjna pojawia się od czasu do czasu  i zapewnia promocje oraz oferty handlowe, które z pewnością każdemu przypadną do gustu. Dodatkowe rabaty lub wyprzedaż to norma, więc nie pozostaje nic innego, jak przeglądanie ulotki lub katalogu z najnowszymi ofertami.

Apteka jest dzisiaj jedną z najbardziej rozpoznawalnych sieci w Polsce. Wszystko to dzięki nieustannemu rozwojowi i dostosowywaniu się do nowych technologii. To właśnie dlatego uruchomiono prężnie działający sklep internetowy, który oferuje wszystko to, co standardowe apteki i drogerie. Asortyment zawiera takie artykuły jak leki, kosmetyki, szampon do włosów o wszystkie inne produkty związane z urodą. Promocja Apteka Cosmedica pojawia się często i zapewnia, że zawsze uda się natrafić na coś interesującego. Gazetki promocyjne być może nie pojawiają się regularnie, ale zawsze można liczyć na to, że oferta sklepu zaskoczy klienta.

Strona internetowa została bardzo dobrze zaprojektowana. Twórcy podzielili ją na strefę informacyjną oraz sklep internetowy, gdzie można przeprowadzić przystępne zakupy online. Postarano się także o to, żeby aplikacja mobilna zapewniała wszystkie najważniejsze informacje o sklepie. Nie zdecydowano się jednak na program lojalnościowy. Jeśli jednak ktoś chce dowiedzieć się więcej informacji na temat działania poszczególnych punktów sprzedaży jak godziny otwarcia i adres, powinien udać się na stronę https://apteka.cosmedica.pl/.