
Mikser ręczny promocja
W tym tygodniu obowiązuje 10 promocji Mikser ręczny. Użyj filtrów, aby znaleźć promocje w ulubionym sklepie lub na ulubiony produkt. Możesz zapisać wyszukiwanie, aby zostać powiadomionym, gdy Mikser ręczny znów pojawi się w promocji w sklepie w Twojej okolicy.


Mikser ręczny


Mikser Ręczny Bosch


Mikser ręczny MPM


Mikser ręczny Silvercrest

Kenwood Mikser Ręczny HMP30.A0WH


Mikser ręczny MFQ37400 Bosch


Mikser ręczny Mpm 400W


SILVERCREST Mikser ręczny, 500 W

Mikser ręczny HMP30.A0WH Kenwood


Mikser ręczny 4 końcówki, ze stojakiem, taupe BerlingerHaus
Sklepy z Mikser ręczny w swoim asortymencie
Top 10 najlepsze Mikser ręczny promocja
Szukasz najlepszych Mikser ręczny promocja? Zebraliśmy dla Ciebie top 10 promocji! Sprawdź tutaj, gdzie kupisz Mikser ręczny najkorzystniej i skorzystaj od razu z dużych rabatów i akcji.
| # | Oferta | Imię | Sklep | Cena regularna | Cena promocyjna | Promocja | Data rozpoczęcia | Data końca | Przeglądaj |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mikser ręczny | Biedronka | 149,00 zł | 99,00 zł | -33% | 24 października 2026 | 10 listopada 2026 | Przejrzyj ofertę | |
| 2 | Mikser Ręczny Bosch | Max Elektro | 269,00 zł | 239,00 zł | 30,00 zł Rabat | 01 października 2026 | 28 października 2026 | Przejrzyj ofertę | |
| 3 | Mikser ręczny MPM | Twój Market | 39,99 zł | 21 października 2026 | 27 października 2026 | Przejrzyj ofertę | |||
| 4 | Mikser ręczny Silvercrest | Lidl | 69,00 zł | 26 października 2026 | 31 października 2026 | Przejrzyj ofertę | |||
| 5 | Kenwood Mikser Ręczny HMP30.A0WH | Selgros | 85,98 zł | 69,90 zł | 16,08 zł Rabat | 22 października 2026 | 04 listopada 2026 | Przejrzyj ofertę | |
| 6 | Mikser ręczny MFQ37400 Bosch | Max Elektro | 239,00 zł | 01 października 2026 | 28 października 2026 | Przejrzyj ofertę | |||
| 7 | Mikser ręczny Mpm 400W | Twój Market | 39,99 zł | 21 października 2026 | 27 października 2026 | Przejrzyj ofertę | |||
| 8 | SILVERCREST Mikser ręczny, 500 W | Lidl | 69,00 zł | 26 października 2026 | 01 listopada 2026 | Przejrzyj ofertę | |||
| 9 | Mikser ręczny HMP30.A0WH Kenwood | Selgros | 85,98 zł | 22 października 2026 | 04 listopada 2026 | Przejrzyj ofertę | |||
| 10 | Mikser ręczny 4 końcówki, ze stojakiem, taupe BerlingerHaus | Biedronka | 149,00 zł | 99,00 zł | 50,00 zł Rabat | 24 października 2026 | 30 listopada 2026 | Przejrzyj ofertę |
Historia cen Mikser ręczny 🕒
| Oferta | Imię | Sklep | Cena regularna | Cena promocyjna | Promocja | Data rozpoczęcia | Data końca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rozdrabniacz wielofunkcyjny lub mikser ręczny MasterChef Ribello | Action | 79,95 zł | 59,95 zł | 20,00 zł Rabat | 14 października 2026 | 20 października 2026 | |
| BOSCH MIKSER RĘCZNY MFQ36400 | Selgros | 122,88 zł | 99,90 zł | 22,98 zł Rabat | 08 października 2026 | 21 października 2026 | |
| Mikser ręczny MFQ36400 Bosch | Selgros | 122,88 zł | 08 października 2026 | 21 października 2026 | |||
| Mikser ręczny z misą ZHM2759 Zelmer | Selgros | 232,47 zł | 08 października 2026 | 21 października 2026 | |||
| Mikser ręczny ZHM1652 Zelmer | Selgros | 67,53 zł | 08 października 2026 | 21 października 2026 | |||
| Mikser ręczny mini Galicja | E.Leclerc | 18,99 zł | 06 października 2026 | 17 października 2026 | |||
| Mikser ręczny Bestron | Kaufland | 69,99 zł | 24 września 2026 | 07 października 2026 | |||
| Mikser ręczny ZHM2450 | Carrefour | 129,00 zł | 21 września 2026 | 10 października 2026 |










