Gazetki od Ziko Apteka

Ostatnie aktualizacje gazetek: 13.01.2022

Ziko Apteka gazetka

Ważność: 13 sty do 26 sty

Ta Ziko Apteka gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 5 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Ziko Apteka i zaoszczędź na zakupach w Ziko Apteka.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Ziko Apteka?
51.052 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Ziko Apteka?
40.258 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Ziko Apteka gazetka i promocje

Ziko to duża firma zajmująca się rozprowadzaniem produktów chemicznych na terenie Polski środkowej i południowo-zachodniej. Wszystkich lokali Ziko Apteka jest ponad 100 i znajdują się zarówno na terenie większych miast jak Kraków i Warszawa, ale także na terenie mniejszych miejscowości, zapewniając swoją ofertę osobom, które nie mogą pozwolić sobie na częste wyjazdy do dużych miast. Sklepy Ziko Apteka mają bardzo obszerny asortyment. To nie tylko typowe artykuły z apteki, ale także drogerie oferujące wysokiej jakości produkty i co ważne – niskie ceny. Ziko Apteka gazetka promocyjna obowiązuje przez miesiąc i dostarcza różnorodne rabaty, promocje i oferty handlowe. Od czasu do czasu można także liczyć na wyprzedaż oraz ulotki i większy katalog z produktami, który znacząco uzupełni obowiązujące już okazje o nowe.

Firma dzięki swojej rozległej sieci jest uważana za jednego z najlepszych dostawców produktów w swojej kategorii. Obszerna oferta, składająca się z produktów od największych europejskich dostawców, sprawia, że w sklepie można nabyć zarówno kosmetyki, jak i perfumy, chemię gospodarczą oraz produkty do pielęgnacji ciała jak szampon, mydło czy różnego rodzaju odżywki. Ziko Apteka promocja regularnie się zmienia i obejmuje artykuły zer wszystkich popularnych działów. Dzięki temu istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że natrafi się na coś, czego aktualnie się poszukuje. Wystarczy przeglądać gazetki promocyjne, a oferta sklepu zawsze będzie stała otworem przed każdym.

Strona internetowa firmy zapewnia wszystkie nowoczesne funkcje. Sklep internetowy zapewnia przystępne zakupy online. Aplikacja mobilna dostarcza wszystkich funkcji strony z poziomu telefonu, a program lojalnościowy uprawnia stałych klientów do jeszcze niższych cen. Po więcej informacji jak godziny otwarcia i adres wybranych lokali należy udać się na www.ziko.pl.