Gazetki od swatch

Ostatnie aktualizacje gazetek: 24.11.2021

swatch gazetka

Ważność: 23 lis do 23 sty

Ta swatch gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 50 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od swatch i zaoszczędź na zakupach w swatch.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki swatch?
46.923 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki swatch?
32.790 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Swatch gazetka i promocje

Swatch to potężny koncern zrzeszający kilkanaście dużych marek. Wśród nich można wyróżnić tę macierzystą, która odpowiada za zegarki. Firma nie ma bardzo długiej tradycji, bo została założona w 1983 roku, ale w tym czasie wyrobiła sobie niepodważalnie dobrą opinię z najlepszymi zegarkami na każdą rękę. Swatch to połączenie szwajcarskiej doskonałości i nowoczesności, co sprawia, że zegarki firmy znajdują swoje miejsce na całym świecie. Firma ma także sieć sklepów własnych i partnerskich, których w Polsce jest aż 35. Sklepy Swatch znajdują się przede wszystkim w galeriach handlowych, sklepach z biżuterią oraz na lotniskach. Jeśli ktoś mieszka lub przebywa na terenie jednego z większych miast, jak  Poznań, Kraków czy Warszawa, to jest w zasięgu przynajmniej kilku lokali oferujących te oryginalne zegarki. Producent celuje w bardzo duży zasięg obejmujący wszystkich ludzi, dlatego zegarki cechuje szeroki asortyment, niskie ceny i doskonałej jakości produkty. Swatch gazetka promocyjna daje ogromne możliwości wyboru. Można znaleźć coś dla ukochanej osoby, dla rodziców, a nawet dzieci. Wystarczy tylko regularnie przeglądać promocje, oferty lub katalog, który zmienia się od czasu do czasu.

Firma stara się cały czas zmieniać swoje podejście do klienta w tym trudnym okresie, kiedy to elektronika prawie całkowicie wyparła te eleganckie urządzenia. Dlatego starają się zapewnić im jak największy wybór, który jednocześnie będzie dopasowany do realiów. Dlatego setki produktów zostało podzielonych na wiele różnych kategorii. Można wybierać spośród: zegarki dla kobiet, zegarki dla mężczyzn, bioceramic, bio-reloaded, Swatch x MoMa, czy niezwykle interesujący SwatchPay!. Swatch promocja zawsze zawiera w sobie coś interesującego. Wystarczy zaglądać w gazetki promocyjne, a żadna oferta handlowa nikomu nie ucieknie.

Strona internetowa także została dopasowana do swoich realiów. Dostępny jest sklep internetowy, na którym użytkownik może złożyć zamówienie online, a także przejrzeć wszystkie najważniejsze informacje o firmie, lokalach i każdym z dostępnych w ofercie produktów. Możliwości są bardzo duże i z pewnością każdy znajdzie tutaj wszystko, czego może potrzebować. Jeśli ktoś chce obejrzeć wybrane produkty, to wystarczy, że sprawdzi godziny otwarcia, adres i może jechać. Wszystko to jest dostępne na stronie: www.swatch.com.