Gazetki od Ruch SA

Ostatnie aktualizacje gazetek: 09.05.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Ruch SA?
53.417 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Ruch SA?
13.791 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Ruch SA gazetka i promocje

Chyba wszyscy kojarzą popularne kioski Ruchu. Firma działa w Polsce od 1919 roku i do dzisiaj oferuje swoje usługi. Pomimo tego, że nie ma już tylu kiosków co kiedyś, Ruch SA nadal dobrze się trzyma i idzie z duchem czasu. Od 2011 roku Ruch wycofał się z GPW i stał się prywatną firmą. Dzisiaj sklep Ruch SA zajmuje się nie tylko rozprowadzaniem prasy, ale zapewnia także wiele innych usług. W Polsce znajduje się około 15 000 punktów. Dzięki temu śmiało można stwierdzić, że kioski Ruch są dostępne na terenie każdego miasta w kraju. Kraków, Poznań, Warszawa, Gdańsk – wszędzie jest wiele kiosków Ruch SA. Firma ma w swojej ofercie wysokiej jakości produkty, oraz obszerny asortyment i niskie ceny. Ruch SA gazetka promocyjna nie pojawia się w standardowej formie, ale można ją sprawdzić w formie elektronicznej. Zawsze znajdą się tam wysokie rabaty, promocje i inne oferty handlowe, jak wyprzedaż.

Ruch SA ma ogromną ofertę, która skupia się przede wszystkim na takich produktach jak prasa, gazeta, pismo. Dzisiaj można skorzystać z coraz popularniejszej funkcji Paczka w Ruchu, opłata rachunków, rejestracja starteru telefonicznego, opłata ubezpieczenia telekomunikacyjnego, wypłata pieniędzy z konta bankowego, a także cashback i przelewy międzynarodowe. Firma wprowadziła także dwie marki własne: My Way i Meio. Pomimo tego, że gazetki promocyjne nie pojawiają się w standardowej formie, Ruch SA promocja zawsze jest dostępna, dzięki czemu oferta zawsze potrafi czymś zaskoczyć.

Strona internetowa jest bardzo rozbudowana i zapewnia sklep internetowy udostępniający zakupy online, a także liczne dodatkowe usługi, które można realizować w sposób zdalny. Nie ma w ofercie opcji specjalnych jak aplikacja mobilna lub program lojalnościowy, ale możliwości witryny są i tak imponujące. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się, jakie są godziny otwarcia, a także poznać dokładne szczegóły na temat działalności firmy, powinien udać się na: https://kiosk.ruch.com.pl/.