Gazetki od Rego Bis

Ostatnie aktualizacje gazetek: 17.11.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Rego Bis?
53.211 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Rego Bis?
13.437 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Rego Bis gazetka i promocje

Rego Bis to niewielkie biuro podróży, działające z Katowic. Firma jednak ma bardzo duży obszar działania i obsługuje klientów z całego kraju w sposób zdalny, organizując wyjazdy ze wszystkich najważniejszych punktów w kraju. Dlatego nie ma znaczenia, z jakiego miasta ktoś chce wyjeżdżać – czy to Kraków, Lublin, czy Gdańsk – zawsze znajdzie się wycieczkę z zorganizowaną pod swoje oczekiwania. Firma skupia się przede wszystkim na kierunkach europejskich, ale nie zamyka się na inne kontynenty. Rego Bis gazetka promocyjna zawsze zapewnia obszerny asortyment, najwyższej jakości produkty oraz niskie ceny. Wszystko to przez regularnie organizowane promocje, oferty handlowe, które zawiera na swoich stronicach także katalog, ulotka lub specjalna broszura. Jeśli ktoś będzie poszukiwał to zawsze znajdzie rabaty dla siebie.


Pomimo tego, że firma jest stosunkowo niewielka, to ma bardzo duże ambicje. Widać to chociażby po tym, że oferta może skutecznie konkurować z największymi biurami podróży na polskim rynku. Czasem lepiej jest skorzystać z tego, co zapewnia niewielka firma, ponieważ wiadomo, że wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik przez pracowników katowickiego biura. Organizowane są wyjazdy na obozy młodzieżowe, wycieczki objazdowe i standardowe wczasy do Albanii Bułgaria Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Polska, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Najwyższej jakości produkty i niskie ceny stoją tutaj w jednym rzędzie. Dlatego, jeśli ktoś sprawdza Rego Bis promocja, to zawsze znajdzie odpowiednią wyprzedaż. Te z kolei zawsze można znaleźć, przeszukując gazetki promocyjne.


Strona internetowa to standardowy sklep internetowy z wycieczkami. Zakupy online przeprowadza się w łatwy i szybki sposób. Jeśli ktoś chce wyszukać informacje o danej wycieczce, to zawsze znajdzie wszystko, czego mu potrzeba na w szczegółowym opisie. Aplikacja mobilna Rego Bis nie jest dostępna, ale nie jest niezbędna, ponieważ wszystko można bez problemu wyszukać na witrynie. Po więcej informacji należy sprawdzić godziny otwarcia katowickiego biura i zadzwonić na infolinię. Wszystkie dane można zdobyć na: www.rego-bis.pl.