Gazetki od Kompas

Ostatnie aktualizacje gazetek: 28.12.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Kompas?
58.061 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Kompas gazetka i promocje

Kompas to biuro turystyki aktywnej, które działa od 1998 roku i cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród rodziców, dzieci i szkół. Właściciele nieustannie rozwijają swoją ofertę, zapewniając swoim podopiecznym ekscytujące wyjazdy, które zapamiętają na długie lata. Turystyka dziecięca to bardzo wrażliwy temat, dlatego zawsze powinno się korzystać przede wszystkim z usług specjalistów, którzy mają ogromne doświadczenie i zapewnią bezpieczne wakacje, i wyjazdy dla najmłodszych. Kompas działa na terenie całej Polski i oferuje swoje wyjazdy dla wszystkich – bez względu na to, czy chodzi o miasto Kraków, Wrocław, czy Poznań. Firma zawsze skupia się na tym, żeby zapewnić swoim klientom najwyższej jakości produkty w postaci wyjazdów i obozów, a niskie ceny są wypadkową ogromnego doświadczenia i redukcji kosztów w tym miejscu, gdzie nie trzeba przepłacać. W końcu idealne wakacje nie muszą być luksusowe. Kompas gazetka promocyjna raczej się nie pojawia. Zamiast tego można skorzystać ze strony internetowej i tam poznać wszystkie promocje, ulotki, katalog z obozami, a także dowiedzieć się, czy są aktualnie dostępne jakieś rabaty.

Firma skupia się na organizowaniu wyjazdów i obozów w obrębie kraju. W ofercie znajdują się opcje na lato, zimę, dla szkół oraz firm. Warto pamiętać o tym, że firma akceptuje bon turystyczny, dzięki czemu taki wyjazd może być całkowicie refundowany z budżetu państwa. Wystarczy zapoznać się z ofertą i wybrać coś dla swoich pociech. Jest z czego wybierać, ponieważ organizowane są zielone szkoły, wycieczki integracyjne, leśne przedszkole, wycieczki jednodniowe dla dzieci, survivale oraz obozy. Wyprzedaż lub promocje na konkretne wydarzenia pojawiają się często, więc zawsze można liczyć na przystępne ceny. W tym zakresie zawsze można liczyć na jakieś Kompas promocje – to w końcu polska firma organizująca wycieczki na terenie Polski.

Strona internetowa została zaprojektowana w przyjemny sposób i oferuje możliwość zapoznania się z pełną ofertą firmy. Można wybierać spośród standardowych wycieczek krajoznawczych po obozy integracyjne. Firma prowadzi standardowy model sprzedaży, więc nie ma co liczyć na program lojalnościowy lub sklep internetowy. Żeby dowiedzieć się szczegółów jak adres, godziny otwarcia wybranych placówek, należy udać się na: www.kompas.pl.