Gazetki od Maxi Zoo

Ostatnie aktualizacje gazetek: 08.12.2021

Maxi Zoo gazetka

Ważność: 8 gru do 14 gru

Ta Maxi Zoo gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 5 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Maxi Zoo i zaoszczędź na zakupach w Maxi Zoo.

Maxi Zoo gazetka

Ważność: 1 gru do 31 gru

Ta Maxi Zoo gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 22 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Maxi Zoo i zaoszczędź na zakupach w Maxi Zoo.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Maxi Zoo?
59.371 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Maxi Zoo?
32.124 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Maxi Zoo gazetka i promocje

Polacy kochają zwierzęta i w prawie każdym domu znajduje się przynajmniej jeden pupil. Maxi Zoo to obecnie jeden z najlepszych i najprężniej działających sklepów zoologicznych w Polsce. Firma ma swoje placówki w większości dużych miast w naszym kraju. Dlatego bez względu na to, gdzie ktoś mieszka – sklep Maxi Zoo zawsze znajdzie się w pobliżu takich miejscowości jak Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, czy wiele innych miejscowości. Ponadto sklep Maxi Zoo funkcjonuje w formie elektronicznej, więc jeśli ktoś ma daleko do najbliższego lokalu, zawsze może złożyć zamówienie. Maxi Zoo gazetka promocyjna zawsze zawiera artykuły dla każdego pupila, więc wyprzedaż, promocje i oferty handlowe są zawsze dostępne – regularnie zmieniają się tylko produkty.

Maxi Zoo stawia na to, żeby jego klienci byli zawsze zadowoleni. Dlatego oferuje obszerny asortyment na każdą kieszeń. W końcu nie każdego stać na bardzo drogie gadżety i jedzenie, które mogłoby pogrążyć budżet większości Polaków. Stworzono zoptymalizowany wybór, który ma wysokiej jakości produkty i niskie ceny. Oczywiście znajdą się tutaj produkty z najwyższej półki – dla najbardziej wymagających (wybrednych) pupili. Wybierając się do najbliższego lokalu Maxi Zoo lub przechodząc do sklepu internetowego, można nabyć takie artykuły jak: karma, akcesoria na spacer oraz do zabawy, transporter, miska, odzież, legowisko, a także prasa o życiu ze zwierzakami. Kategorii jest bardzo dużo, a Maxi Zoo promocja prawie zawsze obejmuje wszystkie z nich. Jeśli ktoś poluje na dany produkt, wystarczy, że będzie regularnie oglądał gazetki promocyjne, a w końcu natrafi na to, czego mu potrzeba.

Warto także zapoznać się z tym, co oferuje strona internetowa. To bardzo dobrze wyposażony sklep internetowy, w którym można zamówić dosłownie cały asortyment z bezpłatną wysyłką od 99 zł na zamówieniu. Wybierać można z ponad 9000 produktów, a zakupy online to kwestia kilku minut. Postarano się także o rabat na pierwsze zakupy i kody rabatowe, dzięki którym można zmniejszać koszt zakupu nawet o 12%. Istnieje także aplikacja mobilna, ale zważając na to, jak profesjonalnie zaprojektowano witrynę, nie jest ona niezbędna. Po więcej informacji, a także lokalizację i godziny otwarcia wybranych sklepów należy udać się na: www.maxizoo.pl.