Gazetki od Leopardus

Ostatnie aktualizacje gazetek: 25.04.2022

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Leopardus?
39.512 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Leopardus

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Leopardus gazetka i promocje

Wszyscy kochamy zwierzęta i chcemy dla nich jak najlepiej. Świadomość ludzi na temat opieki nad zwierzętami cały czas się usprawnia, więc coraz częściej korzystamy z wysokiej jakości sklepów zoologicznych. Jedną z najlepszych firm, oferujące produkty dla domowych pupili jest sklep Leopardus. W całej Polsce działa około 20 lokali, które znajdują się na terenie większych miast w Polsce. Kraków, Katowice, Lublin, Łódź, czy Wrocław – wszystkie te miasta mają dostęp do sklepu. Firma stawia na jak najlepszą opinię wśród użytkowników, więc wysokiej jakości produkty, obszerny asortyment oraz niskie ceny to podstawa. Leopardus gazetka promocyjna pojawia się regularnie i zawiera różnorodne oferty handlowe, rabaty, czy promocje z każdego działu sklepu. Jeśli ktoś poszukuje wybranych gadżetów lub karmy dla swojego pupila, to zawsze znajdzie je w obniżonych cenach w dziale promocje na stronie sklepu lub bezpośrednio w lokalu.

Firma leopardus dba o zdrowie naszych zwierząt, dlatego znajdą się tam wyłącznie produkty prozdrowotne i atestowane, które pomagają w rozwoju i ułatwiają codzienne czynności. Wybierając się do jednego z lokali sieci, można nabyć takie produkty jak karma dla kota, psa i wielu innych zwierząt, akcesoria na spacer oraz do domu, zabawki, legowisko i wiele więcej. Leopardus promocja jest bardzo częsta i zawsze można liczyć na to, że uda się natrafić na jakieś okazje. Gazetki promocyjne najczęściej zmieniają się przy okazji wydarzeń specjalnych jak święta, czy rozpoczęcie konkretnego sezonu w roku. Dzięki temu bardzo łatwo jest zaplanować swoje zakupy i przewidzieć, kiedy może trafić się coś interesującego.

Strona internetowa sieci handlowej służy głównie do informowania. Nie ma tutaj takich funkcji jak sklep internetowy umożliwiający zakupy online, ale można sprawdzić wszystkie lokale, ich godziny otwarcia, promocje, poradniki o zwierzętach, czy sprawdzić kontakt. Nie zdecydowano się także na program lojalnościowy oraz aplikację mobilną, ale wszystko przed nami. Po więcej informacji zalecamy udać się na stronę: www.leopardus.pl.