Gazetki od Malibu Alkohole

Ostatnie aktualizacje gazetek: 28.07.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Malibu Alkohole?
22.848 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Malibu Alkohole gazetka i promocje

Malibu Alkohole to znana i lubiana siec sklepów z alkoholami. Sieć została uruchomiona w 2009 roku i od pierwszych dni zapewniała swoim klientom obszerną ofertę z alkoholami. Do dzisiaj uruchomiono 7 punktów sprzedaży na terenie takiego miasta jak Śrem, Swarzędz, Września, czy Gniezno. Klienci wybierają lokale Malibu Alkohole przede wszystkim za asortyment, który zawiera w sobie wszystkie najważniejsze trunki. Oprócz tego można liczyć na wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny. Malibu to miejsce, gdzie można nabyć coś z niższej półki na spontaniczną imprezę ze znajomymi oraz coś lepszego na oficjalny wypad  do rodziny. Malibu Alkohole gazetka promocyjna pojawia się od czasu do czasu, dostarczając obszerną ofertę z okazjami. Promocje, rabaty, a nawet wyprzedaż – wszystko znajduje się w jednym miejscu. Wystarczy regularnie zaglądać w ulotki oraz katalog z nowościami i wszystkie promocje będą stały przed każdym otworem.

Firma nieustannie chce się rozwijać, dlatego dba o zarówno o swoich klientów, jak i kontrahentów. Dzięki temu ma bardzo przystępną ofertę produktów, zawierającą wszystkie popularne trunki oraz te rzadsze – ekskluzywne. Wybierając się do lokalu należącego do tej sieci, można nabyć przede wszystkim takie alkohole jak whisky, wino, wódka i piwo. Oczywiście można tam także natrafić na inne nieco mniej popularne napoje, ale firma skupia się przede wszystkim na ofercie tych czterech typów. Promocja Malibu Alkohole jest bardzo częsta, dlatego regularnie można natrafić na okazję, pozwalającą nabyć wybrany produkt w o wiele niższej cenie. Wystarczy obserwować gazetki promocyjne i każda oferta stanie się łatwa do wykorzystania.

Strona internetowa sklepów pełni głównie funkcję informacyjną. Można się na niej dowiedzieć o historii oraz planach na przyszłość. Niestety zabrakło takich opcji, jak sklep internetowy, zakupy online, aplikacja mobilna oraz program lojalnościowy. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat lokalizacji sklepów oraz jakie są ich godziny otwarcia, powinien przejść na http://malibualkohole.pl.