Gazetki z Kler w Kraków

1 Lokalizacje

Kler gazetka

Ważność: 16 lis do 31 gru
Trendy

Ta Kler gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 308 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Kler i zaoszczędź na zakupach w Kler.

Lokalizacje Kler w Kraków

Kler gazetki
Kler Wadowicka 8a 30-614 Kraków
godziny otwarcia
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy Kler oraz godziny otwarcia Kler w Kraków

W rezultacie zawsze wiesz, czy sklep z twojego otoczenia jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów w Kraków i nie natrafisz na zamknięte drzwi. W dodatku do tej informacji znajdziesz także najnowsze gazetki Kler w Kraków i aktualne okazje, więc nigdy nie ominiesz żadnych promocji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji o Kler w Kraków lub w pobliżu, możesz także udać się na stronę internetową Kler.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Kler

Czy jest jakiś sklep Kler w Kraków?

Znajdziesz tutaj sklepy Kler z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu Kler w Kraków lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy Kler z lokalizacją w Kraków. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Kraków, żeby znaleźć najbliższy sklep Kler. Sprawdź stronę sklepu Kler w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

close-icon close-icon

Czy Kler w Kraków jest aktualnie otwarty?

Sklep Kler w Kraków ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Kraków.

close-icon close-icon

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie Kler znajdującym się w Kraków?

W tym tygodniu w Twoim sklepie Kler w Kraków, promocje z Kler gazetka mają ważność od 16-11-2023 do 31-12-2024. Najlepsze promocje w Kler Kraków to: Narożnik, Koszulka damska i Toster.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Kler w Kraków?

Aktualne godziny otwarcia Kler w Kraków, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu Kler.

close-icon close-icon

Jaka jest najbliższa lokalizacja Kler w Kraków?

Kler ma bardzo interesujące oferty, takie jak Narożnik, Koszulka damska i Toster, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z Kler w Kraków. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep Kler. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Kraków.

 

Jeśli Kler nie znajduje się w Kraków, sprawdź podobne sklepy w kategorii Dom i Ogród.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Kler w Kraków?

Godziny otwarcia Kler w Kraków są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep Kler jest otwarty w niedzielę.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Kler podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

Kler jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia Kler mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową Kler:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)
close-icon close-icon

Jak szybko Kler dostarcza w Kraków?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie Kler już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep Kler lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę Kler lub wyświetl aktualną Kler gazetka, ważną od 16-11-2023 do 31-12-2024, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.