Gazetki od Kamrat

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.12.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Kamrat?
50.325 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Kamrat

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Kamrat gazetka i promocje

Sklepy Kamrat alkohole to bardzo dobrze znana w Polsce sieć sklepów monopolowych. Firma działa głównie w północnowschodniej Polsce, gdzie można znaleźć około 20 lokali. Sklepy można znaleźć na terenie takiego miasta jak Sulęcin, Czarnków, czy Czaplinek. Firma działa z powodzeniem od 2003 roku i cały czas stara się rozwijać. Lokale są cenione przede wszystkim za obszerną ofertę alkoholi oraz, cygar oraz akcesoriów do wyrobów tytoniowych. Klienci chwalą sobie duży asortyment, wysokiej jakości produkty oraz stosunkowo niskie ceny. Warto zaznaczyć, że jako sklep monopolowy – jedną z najważniejszych jego cech są godziny otwarcia, które wykraczają poza to, co oferują standardowe sklepy. Kamrat gazetka promocyjna pojawia się od czasu do czasu, dostarczając przystępne oferty na asortyment z każdego działu. Dlatego promocje, wyprzedaż czy konkretne rabaty to nic nowego i prawie zawsze można znaleźć coś z obniżoną ceną. Wystarczy przeglądać katalog lub ulotki i będzie się ze wszystkim na bieżąco.

Firma jest poważana w swoim rejonie i jeśli ktoś szuka trunku wysokiej jakości – wie, że Kamrat zapewni mu odpowiednie warunki. Właściciele zadbali o to, żeby oferta była skierowana dla każdego typu klienta. Od alkoholi z niższej i średniej półki po te najlepsze. Znajdzie się tutaj piwo, wino, wódka, whisky, szampan, burbon, rum, likier i wiele innych lubianych w różnych sferach trunków. Ponadto można liczyć na różne akcesoria, które mogą przydać się na imprezie. Promocja Kamrat pojawia się często i sprawia, że niekiedy bardzo drogą butelkę można nabyć w o wiele niższej cenie. Wystarczy od czasu do czasu przeglądać gazetki promocyjne i żadna promocja nikomu nie ucieknie sprzed nosa.

Strona internetowa firmy jest bardzo ładna, ale także prosta. Nie ma tutaj takich opcji jak zakupy online, sklep internetowy, program lojalnościowy oraz aplikacja mobilna. Zamiast tego można dowiedzieć się kilku ciekawostek o funkcjonowaniu sklepów. Po więcej informacji warto udać się na stronę www.kamrat.pl.