Gazetki od H&M

H&M gazetka

Ważność: 1 gru do 7 gru

Ta H&M gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od H&M i zaoszczędź na zakupach w H&M.

H&M gazetka

Ważność: 30 lis do 7 gru

Ta H&M gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od H&M i zaoszczędź na zakupach w H&M.

H&M gazetka

Ważność: 28 lis do 6 gru

Ta H&M gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 3 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od H&M i zaoszczędź na zakupach w H&M.

H&M gazetka

Ważność: 14 lis do 18 gru

Ta H&M gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 15 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od H&M i zaoszczędź na zakupach w H&M.

H&M gazetka

Ważność: 8 lis do 15 gru

Ta H&M gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 12 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od H&M i zaoszczędź na zakupach w H&M.

H&M gazetka

Ważność: 3 lis do 13 gru

Ta H&M gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 10 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od H&M i zaoszczędź na zakupach w H&M.

time
H&M Jeszcze przez 3 dni

Przejrzyj najpierw gazetki H&M w aplikacji

100K+
Pobierz aplikację

Przejrzyj najpierw gazetki H&M w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

H&M catalogue, specials, offers and deals

For the latest fashion and accessories at affordable prices you do your shopping at the famous H&M store. With loads of choices in shoes and clothing, The H&M catalogues are full of surprising styles and often at bargain prices. All the H&M discounts and rewards can be found in their online brochures on the website or via their app. This gives you access to loads of weekly specials!

Shopping at H&M

You will find many types of clothes like jumpsuits and dresses.  If you are after products such as handbags or perfumes, this is also your store to go to. There is even a selection of watches and perfumes, and if you still can’t make up your mind you can always get a special gift card or a voucher that can be exchanged at a later date!  

Online shopping

To find out whether there are any H&M stores in a location near you, to place an order or to browse all catalogues for H&M, just visit the website on www.h&m.com.au, check the sales and promotions and make yourself some big savings! Deliveries are nation wide so whether you live in Sydney or in Port Douglas, you will have acess to all these bargains at any time! 


Twoje sklepy H&M

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z H&M i nigdy nie przepłacaj. H&M ma 180 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej H&M gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 01-12-2023 do 07-12-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Płaszcz, Czapka i Bluza z kapturem! Oczywiście H&M zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce H&M nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Moda & Akcesoria, jak na przykład TK Maxx, KiK or New Yorker. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy H&M. Sprawdź stronę internetową H&M, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z H&M

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach H&M?

Sklep H&M dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie H&M można sprawdzić w H&M gazetka z datą ważności od 01-12-2023 do 07-12-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy H&M. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Płaszcz, Czapka i Bluza z kapturem.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu H&M?

Najnowsze gazetki dla sklepu H&M na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: H&M gazetka ważność od 01-12-2023 do 07-12-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie H&M?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu H&M. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając H&M gazetka ważną od 01-12-2023 do 07-12-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep H&M jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy H&M. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów H&M znajduje się w Polsce?

H&M ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu H&M znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep H&M w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep H&M jest teraz otwarty?

Sklepy H&M działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep H&M jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu H&M i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu H&M sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu H&M?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu H&M. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu H&M.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu H&M?

W sklepie H&M można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu H&M. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z H&M gazetka o ważności od 01-12-2023 do 07-12-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep H&M w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu H&M, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu H&M, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając H&M gazetka z datą ważności od 01-12-2023 do 07-12-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu H&M.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep H&M, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu H&M zalecamy przejść na stronę internetową sklepu H&M. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep H&M z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje H&M

🛍️ gazetki H&M: 6
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Moda & Akcesoria
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 01.12.2023
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.