Gazetki od Gazelle

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.11.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Gazelle?
34.843 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Gazelle

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Gazelle gazetka i promocje

Rower to popularny sposób transportu, który zawsze będzie modny i przyjemny dla użytkownika. Praktycznie każdy Polak miał przynajmniej jeden rower, a coraz więcej dorosłych zastanawia się nad kupnem solidnej maszyny, która pozwoli mu realizować wycieczki po okolicznych atrakcjach. Gazelle to holenderska marka tworząca wysokiej jakości rowery elektryczne. Sklepy Gazelle  na wyłączność znajdują się na terenie miasta Toruń. Mimo wszystko, jeśli ktoś chce zamówić na Kraków, czy Poznań – nie będzie problemu. Najwyższa jakość produktów i szeroki asortyment, jaki zapewnia marka Gazelle to swoisty znak jakości. Jeśli chodzi o rowery z najwyższej półki, to niskie ceny stają się pojęciem względnym, ale każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zwłaszcza jeśli dostępna jest Gazelle gazetka promocyjna lub ulotki/broszury. Warto sprawdzać wszelkiego rodzaju promocje, bo rabaty czy specjalne oferty promocyjne mogą obniżyć cenę produkty nawet o kilkaset, jeśli nie kilka tysięcy złotych.

Jaki asortyment oferuje sklep Gazelle?

Gazelle to jedna z topowych marek, która działa w praktycznie wszystkich sekcjach rowerowych. Dlatego przeglądając gazetki na ten tydzień, zawsze można wybrać interesujące klasyczne rowery, rowery z GPS, elektryczne rowery miejskie, czy trekkingowe. Najważniejsza jest kwestia elektryczności – wszystkie mają wbudowany silnik, który znacząco ułatwia przejażdżkę. Promocja Gazelle może okazać się niezwykle przydatna, bo oferty promocyjne obniżają ceny nawet o kilkaset złotych przy najmniejszych okazjach. Dlatego wybierając e-rower, należy bezwzględnie przeglądać gazetki na następny tydzień.

Gdzie znajdują się i jakie są godziny otwarcia sklepów Gazelle?

Wyłącznym dystrybutorem rowerów firmy Gazelle w Polsce jest sklep Art&Bikes z Torunia. Firma współpracuje jednak z kilkudziesięcioma sklepami rowerowymi na terenie całego kraju, dlatego każdy może sam zdecydować, gdzie  i w jaki sposób chce zamówić swój rower. Produkty są rozprowadzane także ca cały kraj za pomocą Internetu. Sklep umożliwia zakupy online z dostawą. Wystarczy wybrać interesujący rower, zrealizować zamówienie, a najbliższy sklep zadba o dostawę pod wskazany adres. Jeśli ktoś chce sprawdzić godziny otwarcia najbliższego lokalu oferującego sklepy Gazelle, to wystarczy, że sprawdzi, co oferuje strona internetowa: https://www.gazelle.pl/.