Gazetki od Chris

Ostatnie aktualizacje gazetek: 25.01.2022

Chris gazetka

Ważność: 25 sty do 31 sie

Ta Chris gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 66 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Chris i zaoszczędź na zakupach w Chris.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Chris?
19.320 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Chris?
27.470 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Chris

Popularne lokalizacje Chris

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Chris gazetka i promocje

Firma Chris to oryginalny pomysł, który zrodził się w 1995 roku i jest nieustannie rozwijany. Początkowo oferowano spędzanie czasu dla dzieci na różnych obozach w kraju, żeby z czasem wdrożyć coraz bardziej oryginalne projekty, obejmujące obozy zagraniczne na lato i na zimę. Firma ma swoje biuro w Piasecznie. Dlatego, jeśli ktoś mieszka na terenie innego miasta (Rzeszów, Kraków, Poznań, Warszawa itd.), to powinien skorzystać z przystępnej oferty strony internetowej. Asortyment wycieczkowy jest spory i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Najwyższej jakości produkty i niskie ceny idą tutaj w parze. Oferta obejmuje konkretne obozy znajdujące się głównie na północy Polski i jest zaplanowana na cały rok z góry. Chris gazetka promocyjna nie pojawia się w standardowy sposób i ulotki, katalog zawierające specjalne rabaty raczej nie są wydawane. Dlatego, jeśli ktoś ma nadzieje na specjalne oferty handlowe, powinien liczyć raczej na obniżki związane z krótkim terminem wyjazdu – oczywiście, o ile będą jeszcze dostępne miejsca.

Chris zajmuje się wyłącznie obozami młodzieżowymi i jego oferta obejmuje głównie Polskę. Mimo wszystko od czasu do czasu można zarezerwować miejsce w oryginalnym projekcie mającym miejsce za granicą. Pełna standardowa oferta obejmuje campy na lato i zimę. Firma stara się także organizować wyjazdy zielonej szkoły oraz weekendy rodzinne. Chris promocja pojawia się od czasu do czasu, ale w tym przypadku raczej trzeba liczyć na standardowe ceny związane z wcześniejszą rezerwacją miejsc. Dlatego ani katalog wyjazdów, ani specjalne gazetki promocyjne nie są dostępne.

Strona internetowa firmy Chris została profesjonalnie zaprojektowana i prezentuje się jednocześnie bardzo ładnie, ale jest także wygodna. Witryna działa niczym sklep internetowy i można zdalnie rezerwować miejsca. Warto zainteresować się tym z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ niektóre obozy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Firma ma swoją siedzibę w Piasecznie, więc jeśli ktoś jest z okolic, to może sprawdzić godziny otwarcia i odwiedzić biuro, żeby dokładniej zapoznać się z ofertą. W przeciwnym wypadku wszystko można znaleźć na: www.chris.com.pl.