Gazetki od Intersport

Ostatnie aktualizacje gazetek: 24.11.2021

Intersport gazetka

Ważność: 24 lis do 24 gru

Ta Intersport gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 16 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Intersport i zaoszczędź na zakupach w Intersport.

Intersport gazetka

Ważność: 22 paź do 22 gru

Ta Intersport gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 13 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Intersport i zaoszczędź na zakupach w Intersport.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Intersport?
29.374 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Intersport?
10.164 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Intersport gazetka i promocje

Intersport to obecnie jedna z największych na świecie firm zajmujących się sprzedażą artykułów sportowych. Marka działa na rynku przez bardzo długi czas i do tej pory udało się uruchomić ponad 30 sklepów w naszym kraju. Intersport współpracuje z setką producentów sprzętu sportowego, dzięki czemu może pochwalić się jedną z największych ofert na rynku. Sklepy Intersport  znajdują się na terenie wielu największych miejscowości w Polsce. Zakupy można robić na terenie miasta Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław i wielu innych miejscowości. Oferta obejmuje najwyższej jakości produkty, niskie ceny i bardzo obszerny asortyment, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Intersport gazetka promocyjna zawsze zawiera liczne oferty handlowe i rabaty, a specjalne promocje najczęściej biją na głowę to, co oferują konkurencyjne markety. Ulotki czy katalog produktów pojawiają się na tyle często, że oferta zawsze zawiera różnorodne okazje lub nawet wyprzedaż wybranych artykułów.

Firma działa na całym świecie i ma doskonałe stosunki ze wszystkimi największymi dostawcami artykułów sportowych na całym świecie. Dzięki temu asortyment jest na tyle szeroki, że w jednym miejscu można nabyć wszystkie najważniejsze i najmodniejsze produkty dla każdej dyscypliny sportowej. Koszulka sportowa, spodenki, buty specjalistyczne, buty do biegania, torba, kurtka, czapka, a także liczne sprzęty i akcesoria pomocnicze przy uprawianiu sportu. To wszystko zawsze znajduje się w ofercie tej potężnej firmy. Intersport promocja zawsze jest ciekawa i jeśli ktoś interesuje się dowolną dyscypliną, powinien regularnie zaglądać w gazetki promocyjne.

Strona internetowa jest zaprojektowana w taki sposób, żeby każdy mógł zapoznać się z trendami sportowymi i dostosować ofertę pod siebie. Sklep internetowy jest bardzo wygodny i pozwala na szybkie zakupy online. Postarano się także o program lojalnościowy, a aplikacja mobilna sprawi, że jeszcze łatwiej można przeglądać aktualną ofertę. Po te i jeszcze więcej informacji jak godziny otwarcia wybranych sklepów należy udać się na www.intersport.pl.