Gazetki od Dom Chleba

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.07.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Dom Chleba?
19.031 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Dom Chleba gazetka i promocje

Marka Dom Chleba powstała jako piekarnia i cukiernia w 1994 roku od tego czasu nieprzerwanie działa na swoim rynku i dzisiaj cieszy się niepodważalną renomą na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Wszystkich lokali jest kilkadziesiąt i można je spotkać na terenie miasta Kraków, Skawina, Dobczyce, czy Wieliczka.

Firma stara się regularnie aktualizować swoją ofertę, dzięki czemu oprócz tradycyjnych wypieków, można nabyć także wysokiej jakości produkty, które z pewnością spełnią każde oczekiwania. Asortyment jest niezwykle bogaty – piekarnia tworzy wypieki z około stu przepisów na chleb, bułki i garmażerię. Niskie ceny to standard, który jest utrzymywany przez cały czas działalności firmy. Dom Chleba gazetka promocyjna zawsze zapewni niesamowite możliwości cenowe. Oferty promocyjne, rabaty i inne okazje są zawsze dostępne. Wystarczy zajrzeć w ulotki lub broszury i wybrać te promocje, które najlepiej wpiszą się w oczekiwania.


Jakie wypieki można nabyć w lokalach Dom Chleba?

Dostępne produkty można podpisać pod szeroko pojęte pieczywo oraz wyroby cukiernicze. Zawsze dostępne są różnego rodzaju: chleby, bułki, drożdżówki, ciasta, ciasteczka, torty i lody. Warto zajrzeć w gazetki na ten tydzień, żeby przekonać się czym tym razem może zaskoczyć Dom Chleba. Z kolei jeśli ktoś planuje coś w najbliższym czasie, to powinien sprawdzić gazetki na następny tydzień. W końcu promocja Dom Chleba zmienia się regularnie. Jeśli czegoś nie ma dostępnego w tej chwili, to być może pojawi się w najbliższym czasie.


Gdzie znajdę sklepy Dom Chleba i jakie są godziny otwarcia?

Najlepszym sposobem, żeby się o tym przekonać, będzie strona internetowa. Jest bardzo prosta i przejrzysta. Funkcje zakupy online oraz sklep internetowy nie są dostępne, ale jeśli chodzi o pieczywo, to raczej rzadko stosuje się takie metody. Witryna dostarcza wszelkich informacji o działaniu firmy, jej sklepach i ofercie. Dlatego zawsze warto sprawdzić, jakie są godziny otwarcia i adres najbliższego Domu Chleba. Wystarczy kilka kliknięć pod adresem: http://www.domchleba.pl/.