Gazetki od Bonna

Ostatnie aktualizacje gazetek: 01.10.2021

Bonna gazetka

Ważność: 1 paź do 31 paź

Ta Bonna gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 14 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Bonna i zaoszczędź na zakupach w Bonna.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Bonna?
57.098 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Bonna?
42.177 osób już Cię uprzedziło

Popularne lokalizacje Bonna

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Bonna gazetka i promocje

Bonna to duży i popularny w Piastowie sklep wielobranżowy. Firma działa na rynku już wiele lat i zyskała bardzo dobrą opinię, dzięki której może skutecznie konkurować z tym, co oferują popularne sieci supermarketów. Głównym atutem centrum handlowego Bonna jest ulokowanie w centrum podwarszawskiego miasta Piastów. Klienci chwalą sobie zakupy w markecie za bardzo szeroki asortyment, który posiada niskie ceny. Jeśli dodamy do tego bardzo wysokiej jakości produkty, dostaniemy idealne miejsce na mniejsze i większe zakupy w środku miasta. Bonna gazetka promocyjna jest publikowana raz w miesiącu, co sprawia, że każdy zdąży skorzystać z interesującej go oferty handlowej. Jeśli te promocje komuś nie wystarczą, od czasu do czasu można liczyć na dodatkowe ulotki lub katalog zawierający rabaty, dzięki którym okazji na zdobycie ulubionych artykułów w niższych cenach będzie jeszcze więcej.

Polityka firmy skupia się raczej na rozwijaniu tego, co już posiada, zamiast ekspansji. Dlatego klienci mogą być pewni, że wszystko zawsze jest dopięte na ostatni guzik. Supermarket imponuje objętością, co ułatwia organizowanie specjalnych wydarzeń, na których zyskują zarówno klienci ale i sama firma. Wyprzedaż, specjalna promocja Bonna, czy oferta handlowa skupiająca się na wybranej grupie produktów. To wszystko można spotkać, wybierając się na zakupy do tego centrum handlowego. Gazetki promocyjne są organizowane w taki sposób, aby idealnie współgrać ze wszystkimi wydarzeniami, sprawiając, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Można się domyślić, że strona internetowa marki Bonna jest bardzo prosta. Pojedynczy sklep nie może pozwolić sobie na bardzo rozbudowane funkcje internetowe, co jest zrozumiałe. Nie ma tutaj opcji sklep internetowy, czy zakupy online. Udało się natomiast uruchomić program lojalnościowy, polegający na zbieraniu punktów przy każdych zakupach i wymienianiu ich na atrakcyjne nagrody. Aplikacja mobilna nie została zrealizowana, ale jeśli ktoś chce dowiedzieć się, jakie są godziny otwarcia sklepu oraz poznać jego ofertę promocyjną, wystarczy, że wejdzie na http://www.bonna.com.pl/