Gazetki od Avans

Ostatnie aktualizacje gazetek: 20.10.2021

Avans gazetka

Ważność: 5 sie do 31 paź

Ta Avans gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Avans i zaoszczędź na zakupach w Avans.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Avans?
43.632 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Avans?
19.930 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Avans gazetka i promocje

Avans to znana ogólnopolska sieć sklepów z elektroniką, która działała na terenie Polski od 2000 roku. Do 2015 roku na sieć składało się blisko 250 marketów ulokowanych na terenie każdego większego miasta w Polsce. Warszawa, Kraków, Poznań, czy sklepy Wrocław – Avans był łatwo dostępny. Jako jedna z największych firm w swojej kategorii, sklepy Avans posiadały produkty pochodzące od największych producentów RTV AGD. W ostatnich latach firma została przejęta przez spółkę, która odpowiada za markety Media Expert i od wtedy działa wyłącznie jako sklep internetowy. Klienci chwalą sobie zakupy w Avansie za szeroki asortyment, wysoką jakość produktów oraz niskie ceny. Avans gazetka promocyjna regularnie jest zmieniana, zapewniając różnorodne promocje i oferty handlowe na artykuły ze wszystkich działów. Regularne, przystępne rabaty sprawiają, że klienci często powracają do sklepu Avans przy następnych zakupach.

Jako że firma działa głównie jako sklep internetowy, zorganizowanie specjalnego wydarzenia, jakim jest wyprzedaż, nie jest najmniejszym problemem. Oferta jest ogromna i obejmuje podzespoły do komputerów, laptopy, tablety, telefony, smartfony iPhone, telewizory, pralki, a jeśli zajdzie taka potrzeba to znajdzie się także odpowiednia lodówka.  Promocja Avans może być niekiedy tak przystępna, że na zakupach można zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy. Wszystko, co należy robić, to obserwować gazetki promocyjne, żeby w odpowiednim momencie zrobić zakupy online.

Strona internetowa prezentuje się jak standardowy sklep internetowy. Wszystko zostało tak zaprojektowane, aby każdy odnalazł się na nim od pierwszych chwil i mógł w wygodny sposób przeglądać oferty, które aktualnie są na topie. Wszystko to sprawia, że aplikacja mobilna nie jest potrzebna. Sklep nie oferuje funkcji program lojalnościowy, ale można liczyć na kody rabatowe, które przy większych zakupach mogą obniżyć cenę wybranego produktu nawet do 1 zł. Po więcej informacji o promocjach oraz na temat działaniu sklepu należy udać się na https://www.avans.pl/.