Gazetki od Atlas Tours

Ostatnie aktualizacje gazetek: 27.04.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Atlas Tours?
22.045 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Atlas Tours?
55.821 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Atlas Tours gazetka i promocje

Firma wycieczkowa Atlas Tours to Polska marka, która działa z powodzeniem od 1997 roku. Biuro podróży zajmuje się przede wszystkim organizacją rejsów wycieczkowych, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Wyjazdy i rejsy, które zabierają klientów po wielu portach świata to doskonały sposób, żeby za jednym razem poznać spory kawałek świata. Firma obecnie działa głównie w formie zdalnej, więc nie ma znaczenia, czy ktoś mieszka w jednym z większych Polskich miast, czy nie. Warszawa, Kraków, Gdańsk to nie ma większego znaczenia, ponieważ wszystko można załatwić w Internecie. Asortyment firmy ze względu na konkretny profil organizowanych wyjazdów, nie jest ogromny, ale każdy może wykupić sobie miejsce na mniejszych statkach, ale także największych światowych wycieczkowcach, wyglądających niczym pływające miasta. Atlas Tour gazetka promocyjna zawsze zawiera ciekawe oferty. Rejsy statkami nie najeżą do najtańszych, ale niskie ceny również są dostępne. Promocje, rabaty i oferty handlowe obniżające cenę wycieczki nawet o tysiąc złotych to standard. Dlatego zawsze warto przeglądać katalog z wycieczkami lub ulotki.

Atlas Tour to niewielkie polskie biuro podróży, które skupia się przede wszystkim na jednym rodzaju wyjazdów międzynarodowych. Mimo wszystko oferta rejsów wycieczkowych jest imponująca i każdy znajdzie cos dla siebie. Można wykupić rejsy kosztujące około 1000 zł od osoby lub luksusowe wakacje za kilkadziesiąt tysięcy. Wszystkich kierunków wycieczek jest bardzo dużo i obejmują niemal cały świat. Atlas Tour promocja obejmuje wszystkie rodzaje rejsów – nie ma tutaj wyjątków. Na cenę wpływa czas, długość rejsu oraz liczba osób. Przeglądając gazetki promocyjne, zawsze można trafić na coś interesującego.

Strona internetowa Atlas Tours jest wyjątkowo prosta. Użytkownik może poznać wszystkie niezbędne informacje o biurze podróży, a także wybierać interesujące go rejsy. Następnie niczym sklep internetowy, można rezerwować wycieczkę i opłacić wyjazd. Aplikacja ani program lojalnościowy nie zostały stworzone. Firma ma dwa oddziały i jeśli ktoś chce wybrać się do nich osobiście, to powinien poznać godziny otwarcia i adres. Wszystkie dane można zdobyć na www.namorzu.pl.