Gazetki od Arhelan

Ostatnie aktualizacje gazetek: 05.10.2021

Arhelan gazetka

Ważność: 8 paź do 17 paź

Ta Arhelan gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Arhelan i zaoszczędź na zakupach w Arhelan.

Arhelan gazetka

Ważność: 6 paź do 19 paź

Ta Arhelan gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Arhelan i zaoszczędź na zakupach w Arhelan.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Arhelan?
56.234 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Arhelan?
53.828 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Arhelan gazetka i promocje

Arhelan to polska sieć sklepów, która działa na rynku od 1995 roku, kiedy to otworzono pierwszy market w Bielsku Podlaskim. Od tego czasu firma rozrastała się na pobliskie województwa i dzisiaj posiada blisko 100 lokali handlowych. Zakupy w sieci supermarketów można zrobić na terenie takich miast jak Bielsk Podlaski, Ełk, czy sklepy Białystok. Markety zapewniają duży asortyment, składający się z produktów wysokiej jakości, a niskie ceny dopełniają wszystkie, sprawiając, że zakupy w marketach Arhelan są bardzo przyjemne. Arhelan gazetka promocyjna jest publikowana w równych odstępach czasowych, a ważność promocji trwa dwa tygodnie. Oczywiście z różnych okazji można liczyć na dodatkowe ulotki, a nawet katalog z produktami, zapewniający dodatkowe oferty i rabaty.


Sieci supermarketów rozwijają się w spokojnym tempie na wschodzie Polski, dzięki czemu można mieć pewność, że każdy sklep spełnia wszelkie normy. Każdy supermarket jest odpowiednio przestronny, aby móc zorganizować wyprzedaż i komfortowe zakupy. Promocja Arhelan zmienia się regularnie, dlatego zawsze można liczyć na to, że trafi się na coś interesującego. Dzięki temu, że gazetki promocyjne są cyklicznie zastępowane nowymi, oferta jest nieprzewidywalna, a każde zakupy mogą zaskoczyć nowymi produktami.


Strona internetowa sieci Arhelan jest bardzo prosta, a co za tym idzie – łatwa w obsłudze. Klienci mogą wygodnie przeglądać wszystkie najważniejsze informacje o firmie oraz jej ofertę. Nie zdecydowano się na program lojalnościowy ani na sklep internetowy, umożliwiający zakupy online. Aplikacja mobilna nie została jeszcze stworzona, ale jeśli siec będzie się nadal rozwijać w takim tempie, jest to tylko kwestia czasu. Przechodząc w sekcję „Nasze sklepy”, użytkownik może w wygodny sposób wybrać interesujący go market, by dowiedzieć się, jaki jest jego adres oraz poznać godziny otwarcia. Po więcej informacji warto udać się na www.arhelan.com.pl.