Gazetki od Apteka Zdrowie

Ostatnie aktualizacje gazetek: 07.10.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Apteka Zdrowie?
53.553 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Apteka Zdrowie?
19.581 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Apteka Zdrowie gazetka i promocje

Apteka Zdrowie to bardzo dobrze rozpoznawalna marka lokali z lekami, która działa głównie na terenie Małopolski. Dzisiaj sklepy Apteka Zdrowie można znaleźć w kilkunastu różnych lokalizacjach na terenie miasta Kraków i pobliskich miejscowości. Polska firma zapewniająca nowoczesne rozwiązania z dziedziny farmacji to doskonałe miejsce, w którym zawsze dostanie się wszystkie najważniejsze leki, suplementy i nie tylko. Sklepy Apteka Zdrowie są cenione przede wszystkim za bardzo obszerny asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny. To właśnie ceny w Polsce są najważniejsze – szczególnie dla seniorów, których niekiedy nie stać na wykupienie wszystkich leków. Apteka Zdrowie gazetka promocyjna nie jest dostępna, ponieważ lokal tego typu musi mieć w zanadrzu wszystkie najważniejsze leki i suplementy. Za każdym razem, kiedy ktoś uda się do jednego z najbliższych lokali, powinien zapoznać się, jakie są aktualne oferty handlowe, promocje, rabaty, a nawet wyprzedaż. Niekiedy można także natrafić na specjalne ulotki lub katalog nowości, co znacząco ułatwi zrobienie potrzebnych zakupów.

Kraków i okolice postawili na Apteka Zdrowie, która jest jedną najczęściej wybieranych przez mieszkańców tego regionu apteką. Klienci zawsze cieszą się z zakupów w tych lokalach, ponieważ mogą nabyć praktycznie wszystkie produkty, jakich można się spodziewać po aptece. Najważniejsze leki, drogeria, specjalistyczne kosmetyki do włosów – szampon, odżywki, a także różne suplementy diety oraz specjalistyczne przedmioty ułatwiające codzienne funkcjonowanie przy kontuzji. To tylko część z ogromnego asortymentu sklepu. Promocja Apteka zdrowie pojawia się regularnie, dlatego można być pewnym, że zawsze uda się zdobyć coś w niższych cenach. Warto zaglądać w gazetki promocyjne (o ile są aktualnie dostępne), żeby dowiedzieć się, co ciekawego ma aktualna oferta sklepu.

Strona internetowa Apteka Zdrowie dostarcza wszystkich najważniejszych informacji o działaniu sklepów. Nie ma tutaj opcji sklep internetowy ani zakupy online. Aplikacja mobilna oraz program lojalnościowy także nie zostały jeszcze uruchomione. Zamiast tego można dowiedzieć się, gdzie znajdują się konkretne apteki oraz jakie są ich godziny otwarcia. Żeby dowiedzieć się tego wszystkiego, wystarczy przejść na stronę www.apteka-zdrowie.eu.