Przejrzyj najpierw gazetki Apteka Zdrowie w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Apteka Zdrowie gazetka i promocje

Apteka Zdrowie to bardzo dobrze rozpoznawalna marka lokali z lekami, która działa głównie na terenie Małopolski. Dzisiaj sklepy Apteka Zdrowie można znaleźć w kilkunastu różnych lokalizacjach na terenie miasta Kraków i pobliskich miejscowości. Polska firma zapewniająca nowoczesne rozwiązania z dziedziny farmacji to doskonałe miejsce, w którym zawsze dostanie się wszystkie najważniejsze leki, suplementy i nie tylko. Sklepy Apteka Zdrowie są cenione przede wszystkim za bardzo obszerny asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny. To właśnie ceny w Polsce są najważniejsze – szczególnie dla seniorów, których niekiedy nie stać na wykupienie wszystkich leków. Apteka Zdrowie gazetka promocyjna nie jest dostępna, ponieważ lokal tego typu musi mieć w zanadrzu wszystkie najważniejsze leki i suplementy. Za każdym razem, kiedy ktoś uda się do jednego z najbliższych lokali, powinien zapoznać się, jakie są aktualne oferty handlowe, promocje, rabaty, a nawet wyprzedaż. Niekiedy można także natrafić na specjalne ulotki lub katalog nowości, co znacząco ułatwi zrobienie potrzebnych zakupów.

Kraków i okolice postawili na Apteka Zdrowie, która jest jedną najczęściej wybieranych przez mieszkańców tego regionu apteką. Klienci zawsze cieszą się z zakupów w tych lokalach, ponieważ mogą nabyć praktycznie wszystkie produkty, jakich można się spodziewać po aptece. Najważniejsze leki, drogeria, specjalistyczne kosmetyki do włosów – szampon, odżywki, a także różne suplementy diety oraz specjalistyczne przedmioty ułatwiające codzienne funkcjonowanie przy kontuzji. To tylko część z ogromnego asortymentu sklepu. Promocja Apteka zdrowie pojawia się regularnie, dlatego można być pewnym, że zawsze uda się zdobyć coś w niższych cenach. Warto zaglądać w gazetki promocyjne (o ile są aktualnie dostępne), żeby dowiedzieć się, co ciekawego ma aktualna oferta sklepu.

Strona internetowa Apteka Zdrowie dostarcza wszystkich najważniejszych informacji o działaniu sklepów. Nie ma tutaj opcji sklep internetowy ani zakupy online. Aplikacja mobilna oraz program lojalnościowy także nie zostały jeszcze uruchomione. Zamiast tego można dowiedzieć się, gdzie znajdują się konkretne apteki oraz jakie są ich godziny otwarcia. Żeby dowiedzieć się tego wszystkiego, wystarczy przejść na stronę www.apteka-zdrowie.eu.

Twoje sklepy Apteka Zdrowie

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Apteka Zdrowie i nigdy nie przepłacaj. Apteka Zdrowie ma 10 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 04-12-2023 do 10-12-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Olejek do kąpieli tso moriri, Rozświetlacz do twarzy avon i Kompava energofit grejpfrut, 500 g! Oczywiście Apteka Zdrowie zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Szczecin, Goleniów, Koszalin lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Apteka Zdrowie nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Kosmetyki i Zdrowie, jak na przykład SuperPharm, Rossmann or Dealz. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Apteka Zdrowie. Sprawdź stronę internetową Apteka Zdrowie, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Apteka Zdrowie

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Apteka Zdrowie?

Sklep Apteka Zdrowie dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Apteka Zdrowie można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 04-12-2023 do 10-12-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Apteka Zdrowie. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Olejek do kąpieli tso moriri, Rozświetlacz do twarzy avon i Kompava energofit grejpfrut, 500 g.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Apteka Zdrowie?

Najnowsze gazetki dla sklepu Apteka Zdrowie na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 04-12-2023 do 10-12-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Apteka Zdrowie?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Apteka Zdrowie. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 04-12-2023 do 10-12-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Apteka Zdrowie jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Apteka Zdrowie. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Apteka Zdrowie znajduje się w Polsce?

Apteka Zdrowie ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Apteka Zdrowie znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Apteka Zdrowie w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Apteka Zdrowie jest teraz otwarty?

Sklepy Apteka Zdrowie działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Apteka Zdrowie jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Apteka Zdrowie i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Apteka Zdrowie sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Apteka Zdrowie?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Apteka Zdrowie. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Apteka Zdrowie.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Apteka Zdrowie?

W sklepie Apteka Zdrowie można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Apteka Zdrowie. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 04-12-2023 do 10-12-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Apteka Zdrowie w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Apteka Zdrowie, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Apteka Zdrowie, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 04-12-2023 do 10-12-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Apteka Zdrowie.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Apteka Zdrowie, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Apteka Zdrowie zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Apteka Zdrowie. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Apteka Zdrowie z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Apteka Zdrowie

🛍️ gazetki Apteka Zdrowie: 0
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Kosmetyki i Zdrowie
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 24.02.2022
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.