Gazetki od Alma Market

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.07.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Alma Market?
42.184 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Alma Market gazetka i promocje

Alma Matket to polskie przedsiębiorstwo handlowe z siedzibą w mieście Kraków. Firma działa od 1994 roku i dzięki nieustannemu rozwodowi udało się uruchomić około 50 placówek działających na terenie całego kraju. Obecnie nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o zasięg. Firma od samego początku celowała w handel detaliczny oraz sklepy średnio powierzchniowe. Dzięki temu cechują się one łatwą dostępnością i idealnie nadają się na szybkie oraz wygodne zakupy w środku miasta. Włodarze postarali się o nawiązanie kontaktów z najpopularniejszymi dystrybutorami, więc asortyment zawsze jest w stanie zaspokoić podstawowe potrzeby gospodarstw domowych, jak i samych Polaków. Niskie ceny oraz wysokiej jakości produkty to miły dodatek, który jeszcze bardziej uprzyjemnia zakupy i sprawia, że klienci chętnie wracają. Alma Market gazetka promocyjna zawsze stara się obejmować wszystkie najważniejsze działy. Dlatego rabaty i wszelkiego rodzaju promocje zawsze mogą zaskoczyć czymś interesującym. Wystarczy przeglądać ulotki czy broszury, a zawsze znajdzie się coś, co warto kupić.


Co można kupić w sklepach Alma Market?

Sklepy skupiają się na klasycznym handlu detalicznym, czyli głównie można liczyć na produkty codziennego użytku. Oferty handlowe i gazetki na ten tydzień zawsze zawierają warzywa, owoce, nabiał, mięso, ryby, chemię gospodarczą, przekąski, napoje, alkohole. Wyprzedaż pojawia się często i zawsze można liczyć na to, że uda się wyłapać coś interesującego. Przed zakupami zaleca się sprawdzić także gazetki na następny tydzień – być może właśnie tam znajdzie się jakiś produkt, którego kupno może zaczekać. W końcu promocja Alma Market zmienia się regularnie, a na niektóre oferty warto poczekać.


Gdzie i kiedy można robić zakupy w Alma Market?

Jako że Alma Market to krakowska firma, jej sklepy są dostępne głównie na południu kraju. Mimo wszystko można liczyć na bardziej wysunięte placówki. Właściciele postarali się, żeby strona internetowa zawierała wszystkie najważniejsze informacje o działaniu sieci. Sklep internetowy niestety już nie działa, więc zakupy online nie są możliwe, ale zawsze można sprawdzić godziny otwarcia, lokalizację oraz wiele innych przydatnych rzeczy. Dlatego, jeśli ktoś planuje zakupy w Alma Market lub po prostu ma ochotę sprawdzić coś o ofercie firmy, to powinien udać się pod adres: http://www.almamarket.pl/.