Gazetki od Romet

Ostatnie aktualizacje gazetek: 11.01.2022

Romet gazetka

Ważność: 11 sty do 11 sty

Ta Romet gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 347 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Romet i zaoszczędź na zakupach w Romet.

Romet gazetka

Ważność: 24 sie do 31 gru

Ta Romet gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 336 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Romet i zaoszczędź na zakupach w Romet.

Romet gazetka

Ważność: 24 sie do 31 gru

Ta Romet gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 336 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Romet i zaoszczędź na zakupach w Romet.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Romet?
40.945 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Romet?
34.282 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Romet gazetka i promocje

Romet to doskonale znana w Polsce marka, która od pokoleń zajmuje się tworzeniem rowerów motorowerów i motocykli. Firma działa na rynku już dziesiątki lat i nieustannie zaspokaja potrzeby polskich klientów. Sklepy Romet działają na terenie całego kraju. Salony sprzedaży znajdują się na terenie praktycznie każdego większego miasta w kraju. Czy to Warszawa, Rzeszów, Poznań, czy Szczecin – zawsze znajdzie się tam produkty marki Romet. Polska marka słynie przede wszystkim z tego, że  ma konkurencyjne, niskie ceny. W połączeniu tym, że zapewnia wysokiej jakości produkty – klienci regularnie sięgają po rowery i motocykle z logiem Romet. Jako że producent skupia się przede wszystkim na rowerach i motocyklach, asortyment nie jest ogromny. Romet gazetka promocyjna zawsze przedstawia pełną ofertę salonów sprzedaży. Zawiera interesujące oferty handlowe, rabaty, a nawet promocje. Wystarczy przejść na stronę producenta i przejrzeć ulotki, katalog motocykli lub rowerów.

Rowery stają się coraz bardziej modne. Kiedy mijają mrozy i pogoda na to pozwala, ulice wypełniają się rowerzystami – tymi najmłodszymi oraz starszymi. Romet to doskonale znana marka, która sprawdza się od lat. Udowadnia, że za jakością nie musi stać ogromna cena. Wybierając się do jednego z salonów sprzedaży Romet, oprócz rowerów można nabyć także akcesoria do niego: pompka, torba na bagaż, fotelik, siodełko, rękawiczki, kask i wiele więcej. Romet promocja nie pojawia się często, ale regularnie. Artykuły z poprzednich linii produkcyjnych trafiają na przecenę, a nowe wchodzą na ich miejsce. Gazetki promocyjne skutecznie informują o takich akcjach.

Strona internetowa została zrealizowana z zadbaniem o każdy szczegół. Użytkownik może wybrać, czy interesują go rowery, czy motocykle i przechodzi w odpowiednią część witryny. Sklep internetowy jest przejrzysty, a zakupy online wygodne. Nie ma tutaj takich funkcji specjalnych, jak aplikacja mobilna oraz program lojalnościowy, ale jeśli ktoś chce dowiedzieć się, jakie są godziny otwarcia najbliższego salony, z łatwością dowie się tego na: www.romet.pl.