Gazetki od Pimkie

Ostatnie aktualizacje gazetek: 26.06.2022

Pimkie gazetka

Ważność: 25 cze do 29 sie

Ta Pimkie gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 21 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Pimkie i zaoszczędź na zakupach w Pimkie.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Pimkie?
41.231 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Pimkie?
22.702 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Twoje sklepy Pimkie

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Pimkie i nigdy nie przepłacaj. Pimkie ma 8 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Pimkie gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 25-06-2022 do 29-08-2022. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Dziewczynki rajstopy - 2 szt. w opakowaniu, Sneakersy retro holland w i Blusa cuadros mangas volumen! Oczywiście Pimkie zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Kraków, Warszawa lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Pimkie nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Moda, jak na przykład swatch, Aldo or MANGO. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Pimkie. Sprawdź stronę internetową Pimkie, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Pimkie

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Pimkie?

Sklep Pimkie dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Pimkie można sprawdzić w Pimkie gazetka z datą ważności od 25-06-2022 do 29-08-2022. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Pimkie. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Dziewczynki rajstopy - 2 szt. w opakowaniu, Sneakersy retro holland w i Blusa cuadros mangas volumen.

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Pimkie?

Najnowsze gazetki dla sklepu Pimkie na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Pimkie gazetka ważność od 25-06-2022 do 29-08-2022. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Pimkie?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Pimkie. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Pimkie gazetka ważną od 25-06-2022 do 29-08-2022, można znaleźć alternatywne promocje.

Czyt sklep Pimkie jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Pimkie. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Ile sklepów Pimkie znajduje się w Polsce?

Pimkie ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Pimkie znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Pimkie w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

Czy sklep Pimkie jest teraz otwarty?

Sklepy Pimkie działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Pimkie jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Pimkie i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Pimkie sprawdzisz także godziny otwarcia.

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Pimkie?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Pimkie. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Pimkie.

Co można zamówić przez internet ze sklepu Pimkie?

W sklepie Pimkie można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Pimkie. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Pimkie gazetka o ważności od 25-06-2022 do 29-08-2022.

Czy oferta serwowana przez sklep Pimkie w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Pimkie, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Pimkie, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Pimkie gazetka z datą ważności od 25-06-2022 do 29-08-2022.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Pimkie.

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Pimkie, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Pimkie zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Pimkie. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Pimkie z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

Pokaż wszystkie...