Lokalizacje Pimkie w Zielona Góra

Pimkie gazetki
Pimkie Ul. Sienkiewicza 31A Zielona Góra
godziny otwarcia
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy Pimkie oraz godziny otwarcia Pimkie w Zielona Góra

W rezultacie zawsze wiesz, czy sklep z twojego otoczenia jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów w Zielona Góra i nie natrafisz na zamknięte drzwi. W dodatku do tej informacji znajdziesz także najnowsze gazetki Pimkie w Zielona Góra i aktualne okazje, więc nigdy nie ominiesz żadnych promocji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji o Pimkie w Zielona Góra lub w pobliżu, możesz także udać się na stronę internetową Pimkie.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Pimkie

Czy jest jakiś sklep Pimkie w Zielona Góra?

Znajdziesz tutaj sklepy Pimkie z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu Pimkie w Zielona Góra lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy Pimkie z lokalizacją w Zielona Góra. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Zielona Góra, żeby znaleźć najbliższy sklep Pimkie. Sprawdź stronę sklepu Pimkie w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

Czy Pimkie w Zielona Góra jest aktualnie otwarty?

Sklep Pimkie w Zielona Góra ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Zielona Góra.

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie Pimkie znajdującym się w Zielona Góra?

W tym tygodniu w Twoim sklepie Pimkie w Zielona Góra, promocje z gazetka mają ważność od 03-10-2022 do 09-10-2022. Najlepsze promocje w Pimkie Zielona Góra to: Bermudy dresowe, Clockhouse - kapcie z froty i Top dziewczęcy z nadrukiem 134-170 cm.

Jakie są godziny otwarcia Pimkie w Zielona Góra?

Aktualne godziny otwarcia Pimkie w Zielona Góra, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu Pimkie.

Jaka jest najbliższa lokalizacja Pimkie w Zielona Góra?

Pimkie ma bardzo interesujące oferty, takie jak Bermudy dresowe, Clockhouse - kapcie z froty i Top dziewczęcy z nadrukiem 134-170 cm, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z Pimkie w Zielona Góra. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep Pimkie. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Zielona Góra.

 

Jeśli Pimkie nie znajduje się w Zielona Góra, sprawdź podobne sklepy w kategorii Moda.

Jakie są godziny otwarcia Pimkie w Zielona Góra?

Godziny otwarcia Pimkie w Zielona Góra są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep Pimkie jest otwarty w niedzielę.

Jakie są godziny otwarcia Pimkie podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

Pimkie jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia Pimkie mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową Pimkie:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)

Jak szybko Pimkie dostarcza w Zielona Góra?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie Pimkie już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep Pimkie lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę Pimkie lub wyświetl aktualną gazetka, ważną od 03-10-2022 do 09-10-2022, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

Pokaż wszystkie...