Gazetki od Sun & Fun

Ostatnie aktualizacje gazetek: 15.01.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Sun & Fun?
27.894 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Sun & Fun?
58.018 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Sun & Fun gazetka i promocje

Na wakacje nigdy nie jest za późno. Zawsze znajdzie się region świata, który w danym momencie jest skąpany w gorącym słońcu nagrzewającym złocistą plażę wybrzeża, które wokół jest zalewane przez lazurową wodę. Pozostaje jedynie wymyślić sposób, żeby się tam dostać. Sun & Fun to popularne polskie biuro podróży, które działa na rynku już ponad 15 lat i cieszy się ogromnym zaufaniem swoich klientów. Firma nie funkcjonuje w standardowy sposób, dlatego jej biura można spotkać na terenie miasta Warszawa i Katowice – całą resztę załatwia się zdalnie. Asortyment tej firmy obejmuje przede wszystkim rejony Morza Śródziemnego, a współpraca z zagranicznymi sieciami hoteli sprawia, że Sun & Fun może zaproponować jedną z najlepszych ofert w tym regionie pod względem cena/jakość.


Niskie ceny, najwyższej jakości produkty to domena tej firmy, biorąc pod uwagę prężny rozwój w ostatnich latach, można przypuszczać, że to dopiero pierwsze słowa. Sun & Fun gazetka promocyjna zawsze prezentuje interesujące okazje, oferty handlowe czy rabaty. Wystarczy przejrzeć najnowsze ulotki czy katalog z potencjalnymi miejscami docelowymi, a wybór interesującego będzie bardzo prosty. Oferta skupia się na wycieczkach w kierunku takich krajów jak: Bułgaria, Egipt, Grecja, Tunezja, Turcja oraz wielu innych popularnych mejsc wycieczkowych – firma nie zamyka się na żadne możliwości. Sun & Fun promocja jest zawsze dostępna. Wystarczy obserwować zakładkę last minute, a z pewnością uda się wyłapać wyprzedaż ostatnich miejsc. Na standardowe okazje poluje się, po prostu przeglądając gazetki promocyjne.


Strona internetowa została zaprojektowana w taki sposób, żeby wszystko ułatwić. Nie trzeba wybierać się do biura podróży. Wszystko można załatwić zdalnie. Wystarczy wybrać wycieczkę i niczym sklep internetowy, opłacić i zarezerwować swoje miejsce. Następnie trzeba po prostu poczekać na termin wyjazdu i to wszystko. W razie pytań zawsze można skontaktować się z działem obsługi klienta. Wszystko to jest dostępne na stronie biura podróży: https://www.sunfun.pl/.