Gazetki od Helios

Ostatnie aktualizacje gazetek: 15.03.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Helios?
51.477 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Helios?
48.101 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Helios gazetka i promocje

Kina Helios to jedna z najpopularniejszych sieci z kinami w Polsce. Firma rozwija się już dobre kilka dekad, zapewniając nowoczesne rozwiązania i ogromne możliwości, znacząco przewyższające to, co oferuje konkurencja. Fani kina mogą cieszyć się przestronnymi salami, z wygodnymi fortelami i ogromnymi ekranami w najwyższej jakości wyświetlania obrazu. Całość zapewnia niezapomniane doznania. Obecnie sieć kin działa na terenie całego kraju, skupiając się na większych aglomeracjach miejskich. Dlatego każdy, kto mieszka w pobliżu większego i średniego miasta jak: Białystok, Gdynia, Łódź, Kalisz, może regularnie odwiedzać sale kinowe tej firmy. Ze względu na specyfikę funkcjonowania firmy, Helios gazetka promocyjna nie jest wydawana w standardowej formie. Klienci mogą zawsze liczyć na wysokiej jakości produkty (najnowsze filmy), niskie ceny biletów oraz ogromny asortyment filmów, które regularnie się zmieniają, zapewniając dostęp do wszystkich nowości. Rabaty, promocje i obszerne oferty handlowe pojawiają się cały czas i mogą z nich korzystać szkoły, dzieci, firmy, a także wszyscy inni, którym uda się trafić na jakieś wydarzenie specjalne.

Helios nie zamyka się na konkretne produkcje filmowe i zapewnia swoim odbiorcom bardzo obszerne możliwości poznawania kinematografii. Regularnie tworzy się specjalne seanse kinowe, które związane są z konkretną tematyką oraz standardowe pokazy premierowe. Dlatego wybierając się do kina Helios, można natrafić na poważne filmy dla dorosłych, bajki dla dzieci, największe światowe hity ostatnich lat, filmy dokumentalne i wiele więcej. Helios promocja jest regularna, dlatego warto obserwować stronę kina, żeby natrafić na czas, kiedy bilety do kina mogą być o wiele tańsze.

Strona internetowa kina zapewnia wszystkie najważniejsze informacje, a także wygodny sklep internetowy, gdzie poprzez zakupy online można wygodnie zakupić bilety z wyborem miejsc w sali kinowej. Można także skorzystać z możliwości, jakie zapewnia aplikacja mobilna. Dzięki temu nigdy nikomu nie ucieknie jakieś interesująca wydarzenie lub premiera kinowa. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się, gdzie znajduje się najbliższe kino Helios i poznać jego godziny otwarcia, powinien przejść na: www.helios.pl.