Gazetki od Hadex

Tymczasowy brak gazetki store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Hadex?
19.111 osób już Cię uprzedziło

Przejrzyj najpierw gazetki Hadex w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Hadex gazetka i promocje

Hadex to polski dystrybutor artykułów budowlanych, działający w Polsce południowo-zachodniej. Firma ma ponad 30-letnie doświadczenie i dzięki odpowiedniemu dostosowaniu do konkurencyjnego rynku oraz udostępnieniu swoim odbiorcom dostępu do kompleksowej oferty, cieszy się sporą popularnością w swoim regionie. Supermarkety mają wysokiej jakości produkty, obszerny asortyment i konkurencyjne, niskie ceny. Rozbudowana oferta zapewnia, że Hadex gazetka promocyjna jest w stanie zawsze zaproponować coś interesującego. Sklep skupia się na udostępnianiu kompleksowej oferty, gdzie każdy – bez względu na to, czy buduje, czy remontuje dom, znajdzie coś dla siebie.

Żeby zakupy zawsze były udane, na promocje regularnie trafiają rotujące towary. W ten sposób osoba, która obserwuje gazetki na ten tydzień, zawsze może natrafić na atrakcyjne promocje, rabat, czy wyprzedaż. Artykuły budowlane mają to do siebie, że regularnie się zmieniają lub znajdują się poza sezonem. Wtedy pojawia się Hadex promocja. Żeby jednak być na bieżąco, należy regularnie zaglądać w katalog aktualnej oferty, ulotki lub broszury informacyjne.


Co można kupić w sklepach Hadex?

Firma Hadex stara się zaspokoić potrzeby wszystkich odbiorców. Bez względu na to, czy klient jest na etapie okien, drzwi, malowania, tynkowania, czy kostki brukowej – zawsze uda się coś dobrać. Główna oferta to klasyczna budowlanka – artykuły potrzebne przy fundamentach, materiały ścienne, system kominowy, stolarka okienna, klej, zaprawa, tynk, pianka montażowa, narzędzia i przyrządy potrzebne na ogród. Wszystkiego jest tak dużo, że bardzo łatwo można pominąć jakąś interesującą ofertę. Dlatego wybierając się na zakupy, należy bezwzględnie sprawdzić gazetki na następny tydzień. Wtedy można mieć pewność, że zakupy będą zrealizowane z najniższą możliwą ceną, co jest szczególnie istotne w przypadku najczęściej sporych zakupów budowlanych.


Jak wyglądają zakupy w Hadex?

Strona internetowa Hadex zapewnia dostęp do pełnej informacji o możliwościach sieci sklepów budowlanych. Odwiedzający może także sprawdzić, gdzie znajdują się lokale oraz jakie są ich godziny otwarcia. Firma działa głównie na terenie Polski południowo-zachodniej. Wszystkich lokali jest dziewięć i znajdują się w większych miastach jak Łódź, Kraków, Katowice, czy Tychy. Sklep internetowy oraz zakupy online nie są jeszcze dostępne, ale być może w przyszłości się to zmieni. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie sklepów Hadex, zalecamy przejść na stronę: https://hadex.pl/.

Twoje sklepy Hadex

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Hadex i nigdy nie przepłacaj. Hadex ma 10 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 29-05-2023 do 04-06-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Opryskiwacz spustowy 5l, Farba magnat ceramic wytworny malachit 2,5 l i Sztuczna trawa 2x5m! Oczywiście Hadex zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Katowice, Kraków, Łódź lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Hadex nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Sklep budowlany, jak na przykład Jula, Mrówka or Majster. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Hadex. Sprawdź stronę internetową Hadex, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Hadex

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Hadex?

Sklep Hadex dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Hadex można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 29-05-2023 do 04-06-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Hadex. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Opryskiwacz spustowy 5l, Farba magnat ceramic wytworny malachit 2,5 l i Sztuczna trawa 2x5m.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Hadex?

Najnowsze gazetki dla sklepu Hadex na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 29-05-2023 do 04-06-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Hadex?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Hadex. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 29-05-2023 do 04-06-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Hadex jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Hadex. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Hadex znajduje się w Polsce?

Hadex ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Hadex znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Hadex w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Hadex jest teraz otwarty?

Sklepy Hadex działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Hadex jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Hadex i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Hadex sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Hadex?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Hadex. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Hadex.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Hadex?

W sklepie Hadex można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Hadex. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 29-05-2023 do 04-06-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Hadex w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Hadex, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Hadex, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 29-05-2023 do 04-06-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Hadex.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Hadex, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Hadex zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Hadex. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Hadex z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Hadex

🛍️ gazetki Hadex: 0
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Sklep budowlany
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 01.12.2022