Lokalizacje H&M w Wołomin

H&M gazetki
H&M ul. geodetów 2 Wołomin
godziny otwarcia
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy H&M oraz godziny otwarcia H&M w Wołomin

W rezultacie zawsze wiesz, czy sklep z twojego otoczenia jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów w Wołomin i nie natrafisz na zamknięte drzwi. W dodatku do tej informacji znajdziesz także najnowsze gazetki H&M w Wołomin i aktualne okazje, więc nigdy nie ominiesz żadnych promocji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji o H&M w Wołomin lub w pobliżu, możesz także udać się na stronę internetową H&M.

Najczęściej zadawane pytania w związku z H&M

Czy jest jakiś sklep H&M w Wołomin?

Znajdziesz tutaj sklepy H&M z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu H&M w Wołomin lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy H&M z lokalizacją w Wołomin. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Wołomin, żeby znaleźć najbliższy sklep H&M. Sprawdź stronę sklepu H&M w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

Czy H&M w Wołomin jest aktualnie otwarty?

Sklep H&M w Wołomin ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Wołomin.

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie H&M znajdującym się w Wołomin?

W tym tygodniu w Twoim sklepie H&M w Wołomin, promocje z gazetka mają ważność od 21-11-2022 do 27-11-2022. Najlepsze promocje w H&M Wołomin to: Kurtka damska big star, Biustonosz intimissimi i Zestaw zapachowy.

Jakie są godziny otwarcia H&M w Wołomin?

Aktualne godziny otwarcia H&M w Wołomin, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu H&M.

Jaka jest najbliższa lokalizacja H&M w Wołomin?

H&M ma bardzo interesujące oferty, takie jak Kurtka damska big star, Biustonosz intimissimi i Zestaw zapachowy, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z H&M w Wołomin. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep H&M. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Wołomin.

 

Jeśli H&M nie znajduje się w Wołomin, sprawdź podobne sklepy w kategorii Moda.

Jakie są godziny otwarcia H&M w Wołomin?

Godziny otwarcia H&M w Wołomin są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep H&M jest otwarty w niedzielę.

Jakie są godziny otwarcia H&M podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

H&M jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia H&M mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową H&M:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)

Jak szybko H&M dostarcza w Wołomin?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie H&M już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep H&M lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę H&M lub wyświetl aktualną gazetka, ważną od 21-11-2022 do 27-11-2022, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

Pokaż wszystkie...