Gazetki od Odido

Odido gazetka

Ważność: 22 wrz do 5 paź

Ta Odido gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 13 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Odido i zaoszczędź na zakupach w Odido.

Odido gazetka

Ważność: 22 wrz do 5 paź

Ta Odido gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 13 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Odido i zaoszczędź na zakupach w Odido.

Odido gazetka

Ważność: 22 wrz do 5 paź

Ta Odido gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 13 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Odido i zaoszczędź na zakupach w Odido.

Odido gazetka

Ważność: 1 sie do 30 wrz

Ta Odido gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 8 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Odido i zaoszczędź na zakupach w Odido.

Utrzymuj mnie na bieżąco store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Odido?
49.412 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Odido?
59.222 osób już Cię uprzedziło

Przejrzyj najpierw gazetki Odido w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Odido gazetka i promocje

Odido to sieć franczyzowa obejmująca blisko 2.500 sklepów w całej Polsce.  Motto przyświecające firmie to „Od domu blisko.”, co w łatwy sposób pozwala określić główne cele firmy. Sklepy Odido nie działają tak, jak standardowe sieci supermarketów. Zamiast tego skupiają się na udostępnianie lokali o nieco mniejszej powierzchni, ale ulokowanych w taki sposób, aby nikt nie musiał pokonywać do nich dalekiej drogi. Sklepy można znaleźć na terenie takiego miasta jak Poznań, Kraków oraz sklepy Warszawa. Odido charakteryzuje się bardzo obszernym asortymentem, ma dobrej jakości produkty, a niskie ceny, pozwalają na całkowite przestawienie się na zakupy w mniejszym, lokalnym sklepie, zamiast organizowania wyjazdu do dużego hipermarketu. Odido gazetka promocyjna pojawia się co dwa tygodnie, serwując nowe promocje i oferty handlowe. Firma dokłada wszelkich starań, aby udostępnić swoim odbiorcom jak najlepsze okazje, dlatego raz na jakiś czas pojawiają się różne ulotki, a nawet katalog, w którym znajdziemy ciekawe rabaty.


Polityka franczyzowa sprawia, że sklepy Odido można spotkać praktycznie wszędzie. W środku miasta, na jego obrzeżach, a także na wsi. Sklepów tych nie można określić jako supermarket, ponieważ cechują się nieco mniejszymi gabarytami, ale oprócz tego, nie ustępują im w żadnym względzie. Klienci od czasu do czasu mogą liczyć na jakąś ciekawą wyprzedaż. Niekiedy wystarczy jedna Odido promocja lub oryginalna oferta, a klienci tłumnie wyruszają na zakupy. Różne gazetki promocyjne wydawane równolegle pozwalają na idealny wgląd w aktualną ofertę sklepu.


Strona internetowa jest bardzo prosta i nie zawiera takich funkcji jak zakupy online, czy sklep internetowy. Tak, jak w przypadku większości mniejszych lokali handlowych i tutaj nie zdecydowano się, aby aplikacja mobilna prezentowała aktualne oferty. Nie znajdziemy tutaj także czegoś takiego jak program lojalnościowy, ale mimo wszystko warto zapoznać się z ofertą sklepu. Po więcej informacji, jak adres poszczególnych sklepów, czy godziny otwarcia – należy udać się pod adres www.sklepy-odido.pl.

Twoje sklepy Odido

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Odido i nigdy nie przepłacaj. Odido ma 1014 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Odido gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 22-09-2023 do 05-10-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Spodnie dresowe damskie z bawełną bio moda xxl, Ciasto owoce letnie i Skrzydło z kaczki! Oczywiście Odido zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Odido nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Odido. Sprawdź stronę internetową Odido, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Odido

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Odido?

Sklep Odido dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Odido można sprawdzić w Odido gazetka z datą ważności od 22-09-2023 do 05-10-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Odido. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Spodnie dresowe damskie z bawełną bio moda xxl, Ciasto owoce letnie i Skrzydło z kaczki.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Odido?

Najnowsze gazetki dla sklepu Odido na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Odido gazetka ważność od 22-09-2023 do 05-10-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Odido?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Odido. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Odido gazetka ważną od 22-09-2023 do 05-10-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Odido jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Odido. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Odido znajduje się w Polsce?

Odido ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Odido znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Odido w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Odido jest teraz otwarty?

Sklepy Odido działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Odido jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Odido i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Odido sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Odido?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Odido. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Odido.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Odido?

W sklepie Odido można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Odido. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Odido gazetka o ważności od 22-09-2023 do 05-10-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Odido w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Odido, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Odido, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Odido gazetka z datą ważności od 22-09-2023 do 05-10-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Odido.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Odido, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Odido zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Odido. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Odido z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Odido

🛍️ gazetki Odido: 4
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 22.09.2023