Gazetki od Drogerie koliber

Ostatnie aktualizacje gazetek: 07.10.2021

Drogerie koliber gazetka

Ważność: 8 paź do 31 paź

Ta Drogerie koliber gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Drogerie koliber i zaoszczędź na zakupach w Drogerie koliber.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Drogerie koliber?
25.521 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Drogerie koliber?
45.617 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Drogerie Koliber gazetka i promocje

Drogerie Koliber to duża polska sieć sklepów z kosmetykami, która działa na naszym rynku już ponad 20 lat. Firma działa na modelu franczyzy, więc bardzo szybko rozprzestrzeniła się i dzisiaj w Polsce znajduje się blisko 170 lokali sygnowanych tą nazwą. Sklepy działają głównie w województwie śląskim, ale kilkadziesiąt z nich „wyfrunęło” na północ i dzisiaj można je znaleźć na terenie miasta Warszawa, Łódź, Wrocław, czy sklepy Katowice. Drogeria charakteryzuje się tym, że zapewnia swoim odbiorcom szeroki asortyment, niskie ceny i co najważniejsze – wysokiej jakości produkty. Współpraca z największymi dostawcami w kraju zaowocowała dostępem do najlepszych marek z dziedziny kosmetyki. Drogerie Koliber gazetka promocyjna regularnie uzupełnia ofertę sklepu, dostarczając zróżnicowane oferty handlowe i promocje. Warto zwrócić uwagę na nieregularnie publikowane ulotki lub katalog, które informują o tym, że ma się odbyć konkretna wyprzedaż produktów lub zapewniają dodatkowe rabaty.

Firma jest jedna z najczęściej wybieranych drogerii na Śląsku, dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu do klienta. Wybierając się do Drogerii Koliber można być pewnym, że znajdzie się wszystko, czego potrzeba. W razie problemów zawsze, można zapytać o wszystko wykwalifikowanych pracowników, którzy doradzą oraz odnajdą poszukiwany produkt – bez względu na to, czy chodzi o kosmetyki, perfumy, czy szampon do włosów. Promocja Drogerie Koliber zdarza się często i zawsze dostarcza różnorodną ofertę obejmującą wszystkie działy sklepu. Wystarczy regularnie zaglądać w gazetki promocyjne i zawsze będzie się ze wszystkim na bieżąco.

Strona internetowa jest bardzo prosta i pełni funkcję informacyjną. Nie ma tutaj takich funkcji jak sklep internetowy, zakupy online, aplikacja mobilna oraz program lojalnościowy. Zamiast tego można liczyć na interesujące artykuły, które odkrywają przed klientami tajniki makijażu, ochrony ciała oraz dostarczają wielu innych wiadomości. Biorąc pod uwagę model działania marki, brak powyższych cech wydaje się logiczny. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się, jakie są godziny otwarcia wybranych salonów sprzedaży, powinien udać się na https://drogeriekoliber.pl.