Gazetki od Drogeria Kosmyk

Ostatnie aktualizacje gazetek: 03.12.2021

Drogeria Kosmyk gazetka

Ważność: 3 gru do 31 gru

Ta Drogeria Kosmyk gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 22 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Drogeria Kosmyk i zaoszczędź na zakupach w Drogeria Kosmyk.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Drogeria Kosmyk?
20.912 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Drogeria Kosmyk?
59.975 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Drogeria Kosmyk gazetka i promocje

Drogeria Kosmyk to niewielka sieć sklepów z kosmetykami, która działa głównie na terenie województw małopolskiego i śląskiego. Wszystkich sklepów jest ponad 20  i  znajdują się we wszystkich największych miejscowościach w tych województwach. Drogeria Kosmyk znajduje się na terenie miasta Kraków, Oświęcim oraz wielu innych popularnych w tamtych rejonach miejscowości. Drogerie Kosmyk charakteryzują się tym, że mają szeroki asortyment, niskie ceny oraz wysokiej jakości produkty od najpopularniejszych dostawców w Europie. Drogeria Kosmyk gazetka promocyjna jest skrupulatnie planowana na cały miesiąc i jest wypełniona różnego rodzaju okazjami. Oferty handlowe, promocje, rabaty, czy nawet wyprzedaż wybranych produktów – wybierając się do tego sklepu, zawsze można liczyć na cos interesującego. Od czasu do czasu pojawiają się także specjalne ulotki lub nawet katalog z produktami, dzięki któremu oferta jest jeszcze bardziej przystępna.

Firma jest bardzo poważana w rejonie swojego działania i skutecznie przeciwstawia się ogromnym sieciom z kosmetykami z zachodu. Pod względem oferty nie ustępuje największym, a dobra pozycja w regionie sprawia, że ceny stoją na wyjątkowo niskim poziomie. Wybierając się do Drogerii Kosmyk, można liczyć na nabycie wszystkich najważniejszych artykułów do twarzy (kosmetyki, olejki, maski itp.), a także produkty do ciała (perfumy, szampon  itp.). Promocja Drogeria Kosmyk pojawia się regularnie i zawiera produkty ze wszystkich najważniejszych działów. Wystarczy regularnie przeglądać gazetki promocyjne i oferta sklepu zawsze będzie otwarta przed każdym klientem.

Strona internetowa pełni głównie funkcję informacyjną. Mimo wszystko polska sieć zdecydowała się na sklep internetowy, który umożliwia wygodne zakupy online. Mimo wszystko aplikacja mobilna oraz program lojalnościowy jeszcze nie zostały zrealizowane. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się, jakie są godziny otwarcia sklepu, należy udać się na stronę https://www.kosmyk.com.pl.