Gazetki od Calzedonia

Calzedonia gazetka

Ważność: 25 wrz do 2 paź

Ta Calzedonia gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 5 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Calzedonia i zaoszczędź na zakupach w Calzedonia.

Utrzymuj mnie na bieżąco store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Calzedonia?
11.917 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Calzedonia?
25.637 osób już Cię uprzedziło

Przejrzyj najpierw gazetki Calzedonia w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Twoje sklepy Calzedonia

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Calzedonia i nigdy nie przepłacaj. Calzedonia ma 83 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Calzedonia gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 25-09-2023 do 02-10-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Kurtka damska, Spódnica damska takko fashion i Bluza dziecięca! Oczywiście Calzedonia zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Calzedonia nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Moda & Akcesoria, jak na przykład TK Maxx, KiK or New Yorker. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Calzedonia. Sprawdź stronę internetową Calzedonia, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Calzedonia

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Calzedonia?

Sklep Calzedonia dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Calzedonia można sprawdzić w Calzedonia gazetka z datą ważności od 25-09-2023 do 02-10-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Calzedonia. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Kurtka damska, Spódnica damska takko fashion i Bluza dziecięca.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Calzedonia?

Najnowsze gazetki dla sklepu Calzedonia na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Calzedonia gazetka ważność od 25-09-2023 do 02-10-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Calzedonia?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Calzedonia. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Calzedonia gazetka ważną od 25-09-2023 do 02-10-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Calzedonia jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Calzedonia. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Calzedonia znajduje się w Polsce?

Calzedonia ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Calzedonia znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Calzedonia w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Calzedonia jest teraz otwarty?

Sklepy Calzedonia działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Calzedonia jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Calzedonia i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Calzedonia sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Calzedonia?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Calzedonia. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Calzedonia.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Calzedonia?

W sklepie Calzedonia można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Calzedonia. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Calzedonia gazetka o ważności od 25-09-2023 do 02-10-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Calzedonia w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Calzedonia, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Calzedonia, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Calzedonia gazetka z datą ważności od 25-09-2023 do 02-10-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Calzedonia.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Calzedonia, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Calzedonia zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Calzedonia. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Calzedonia z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Calzedonia

🛍️ gazetki Calzedonia: 1
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Moda & Akcesoria
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 25.09.2023