Gazetki od BoConcept

Ostatnie aktualizacje gazetek: 07.01.2022

BoConcept gazetka

Ważność: 7 sty do 31 gru

Ta BoConcept gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 337 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od BoConcept i zaoszczędź na zakupach w BoConcept.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki BoConcept?
43.580 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki BoConcept?
30.307 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Boconcept gazetka i promocje

Marka Bconcept pochodzi z Danii i została założona w 1952 roku. Dzisiaj jest uznawana za jedną z najbardziej ekskluzywnych producentów mebli w Europie. Produkty firmy są stylowe i oryginalne. Boconcept działa w 60 państwach świata. W Polsce funkcjonuje kilka salonów, które można znaleźć na terenie takiego miasta jak Wrocław, Katowice, Kraków oraz sklepy Warszawa. Specjaliści z Boconcept sami projektują i wykonują innowacyjne meble. Ekskluzywne, wysokiej jakości produkty i szeroki oryginalny asortyment to główne atuty marki. Jeśli ktoś liczy na niskie ceny, może się zawieźć, ale za niepodważalną jakość trzeba zapłacić odpowiednią cenę. Boconcept gazetka promocyjna, a raczej katalog jest wydawany raz na jakiś czas i dostarcza wszystkie możliwe oferty handlowe i promocje. Dodatkowe ulotki zawierająca rabaty nie pasują do polityki firmy. Dlatego należy skupić się głównie na tym, co zapewnia główny katalog.

Profil sprzedażowy firmy Boconcept celuje w sektor premium, dlatego wszystko jest wykonane z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na cenę. Wybierając się jednak na zakupy do salonu firmowego, można liczyć na to, że uda się coś znaleźć w wyjątkowo niższej cenie. Oferta firmy to: łóżko, stół, krzesła, fotel, sofa, lampy, oświetlenie, dodatki dla domu oraz artykuły na ogród. Wyprzedaż lub Boconcept promocja zdarzają się wyjątkowo rzadko, ale jeśli ktoś regularnie przegląda gazetki promocyjne i dopilnuje okazji – może liczyć na to, że w końcu uda mu się coś zdobyć w niższej cenie.

Strona internetowa tak samo, jak każdy salon sprzedaży, wygląda ekskluzywnie i stylowo. Umożliwia zakupy online, a sam sklep internetowy jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystkie artykuły zostały podzielone na kategorie i zaprezentowane na przepięknych fotografiach, którymi można się inspirować. Program lojalnościowy i aplikacja nie wpisują się w politykę funkcjonowania firmy, dlatego nie ma co liczyć na ich użytkowanie. Twórcy postarali się o to, żeby witryna była odpowiednio dopasowana do urządzeń przenośnych, co z pewnością wystarczy większości użytkownikom. Godziny otwarcia i adres poszczególnych salonów są dostępne na stronie internetowej pod adresem https://www.boconcept.com/pl-pl/.