Gazetki od AGDom

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.12.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki AGDom?
50.113 osób już Cię uprzedziło

Oferty w AGDom

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Agdom gazetka i promocje

Firma AGDom jest nieco mnie znaną marką, która zajmuje się sprzedażą sprzętu AGD. Sklep z elektroniką działa o 1994 roku i dzisiaj jest uznawany za jednego z najlepszych dostawców elektroniki dla kuchni i nie tylko. Firma współpracuje z takimi markami, jak Electrolux, Siemens, Bosch, Whirpool, Amica, Franke oraz kilkunastoma innymi bardziej lub mnie znanymi i renomowanymi producentami sprzętu dla domu. Sklep Agdom można znaleźć na terenie miasta Wrocław. Kompleksowy asortyment AGD, najwyższa jakość produktów i niskie ceny – to główne cechy, dzięki którym firma nieustannie utrzymuje się na topie. Sklep z elektroniką oferuje także transport za darmo, więc nikt nie musi się przejmować, jeśli nie będzie mógł samemu przewieźć dużej lodówki, czy pralki.

AGDom gazetka promocyjna nie pojawia się regularnie, dlatego warto odwiedzać sklep od czasu do czasu, żeby dowiedzieć się, co nowego pojawia się w markecie. Oferta sklepu obejmuje takie artykuły AGD jak pralki, zmywarki, lodówka zlewy, ekspresy do kawy i wiele innych. Regularna Agdom promocja i oferty handlowe sprawiają, że zawsze można znaleźć coś w przystępnej cenie. Jeśli natrafi się na wyprzedaż, zakupy mogą okazać się wyjątkowo owocne.

Strona internetowa firmy jest bardzo prosta i zapewnia jedynie podstawowe informacje o działaniu sklepu jak godziny otwarcia, adres oraz oferta sklepu. Jeśli ktoś liczy na takie funkcje jak sklep internetowy, zakupy online, program lojalnościowy i aplikacja mobilna, może się zawieźć. Biorąc jednak pod uwagę profil działalności firmy, sytuacja ta jest zrozumiała. Po więcej informacji warto udać się na stronę http://agdom.com.pl/.