Gazetki od Adidas

Ostatnie aktualizacje gazetek: 15.04.2022

Adidas gazetka

Ważność: 14 kwi do 13 cze

Ta Adidas gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 17 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Adidas i zaoszczędź na zakupach w Adidas.

Adidas gazetka

Ważność: 11 kwi do 9 cze

Ta Adidas gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 13 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Adidas i zaoszczędź na zakupach w Adidas.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Adidas?
17.560 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Adidas?
38.583 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Adidas

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Adidas gazetka i promocje

Adidas to jedna z największych marek sportowych na świecie. Została założona w 1924 roku i do dzisiaj funkcjonuje na całym świecie oraz współpracuje z wieloma organizacjami sportowymi z osobistościami. Dzięki temu sklepy Adidas mają jedną z najlepszych ofert na świecie, jeśli chodzi o ubiór i osprzęt sportowy. Sklepy Adidas można znaleźć na terenie praktycznie każdego większego miasta na świecie i w Polsce. Galerie handlowe i nie tylko na terenie takiego miasta jak Warszawa, Kraków, Łódź, czy Katowice. To tylko ułamek z ogromnej sieci sklepów wyposażonych w produkty z trzema paskami. Za popularnością marki stoją przede wszystkim nadzwyczajnej jakości produkty, niska cena oraz ogromny asortyment, obejmujący praktycznie wszystkie największe dyscypliny sportowe. Adidas gazetka promocyjna zawsze zawiera ciekawe oferty handlowe, promocje oraz rabaty. Dlatego zawsze warto przeglądać wszystkie ulotki, czy katalog z produktami, żeby zawsze być na bieżąco i żadna wyprzedaż nikomu nie uciekła.

Marka Adidas cieszy cię bardzo dobrą opinią na świecie. W sporcie tylko kilka innych firm może cieszyć się takim samym zaufaniem sportowców. Dzięki temu marka może skupiać się na nowych liniach produktów, które swoim wykonaniem i projektem co roku zachwycają świat. Wybierając się do sklepu Adidas, zawsze można liczyć na nabycie prawie wszystkiego, dla najpopularniejszych dyscyplin sportowych i nie tylko. Adidas to przede wszystkim buty, torby, koszulki, spodnie sportowe, obuwie do biegania, czy rzeczy skierowane wyłącznie dla konkretnych dyscyplin jak korki i piłka do gry w piłkę nożną. Adidas promocja dostępna jest prawie zawsze, co przy tak obszernym asortymencie sprawia, że zawsze można skorzystać z przynajmniej kilku okazji. Jeśli ktoś przegląda gazetki promocyjne, na pewno zawsze wykorzysta ofertę sklepu w stu procentach.

Jak przystało na doskonale znaną na świecie markę sportową, strona internetowa Adidas jest bardzo zaawansowana. Zawiera bogaty sklep internetowy, gdzie można robić zakupy online. Zapisując się do newslettera, można otrzymać duże zniżki na wybrane produkty. Nie ma tam takiej opcji jak program lojalnościowy, ale dobrze zrealizowana aplikacja mobilna umożliwia co najmniej równe wygodne zakupy jak witryna. Na stronie można także przejść w zakładkę ze sklepami stacjonarnymi, żeby dowiedzieć się, jaka jest ich lokalizacja oraz godziny otwarcia. Wszystko to i jeszcze więcej na www.adidas.pl.