Gazetki od ADEKS

Ostatnie aktualizacje gazetek: 20.01.2022

ADEKS gazetka

Ważność: 3 sty do 31 sty

Ta ADEKS gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od ADEKS i zaoszczędź na zakupach w ADEKS.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki ADEKS?
25.039 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki ADEKS?
14.977 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

ADEKS gazetka i promocje

ADEKS to polska firma zajmująca się sprzedażą chemii gospodarczej. Firma działa na naszym rynku już ponad 25 lat w województwach: śląskim, opolskim, dolnośląskim, małopolskim, świętokrzyskim i podkarpackim. Firma prowadzi specyficzny rodzaj działalności, która opiera się na sprzedaży za pośrednictwem przedstawicieli handlowych. Dlatego nie ma co liczyć na lokale na terenie miasta Rzeszów, czy sklepy Kraków. Mimo wszystko klienci bardzo lubią zaopatrywać się w ADEKS, ponieważ wszystko zawsze jest dostępne, a szeroki asortyment, niskie ceny oraz wysokiej jakości produkty są zawsze dostępne. ADEKS gazetka promocyjna pojawia się regularnie i zapewnia interesujące oferty handlowe i promocje, wśród których każdy znajdzie coś, co przyda mu się w domu. Różnego rodzaju rabaty lub wyprzedaż, uzupełniają ofertę firmy. Jeśli ktoś chce być na bieżąco ze wszystkimi atrakcjami, powinien regularnie przeglądać gazetki promocyjne, ulotki lub katalog z produktami.

Marka rozwija się nieustannie i zapewnia swoim odbiorcom różnorodne produkty z zakresu chemii gospodarczej. Wszystkie produkty można nabywać przez dział sprzedaży detalicznej lub przedstawicieli handlowych. Dział sprzedaży hurtowej rozprowadza produkty na całą Polskę. Do dyspozycji wszystkich klientów są takie artykuły jak perfumy, drogeria i kosmetyki, jak szampon, mydło czy żel pod prysznic. Oprócz tego można liczyć na wszystkie inne detergenty, które przydają się do utrzymania czystości w domu. Promocja ADEKS pojawia się często i jeśli ktoś sprawdza aktualną ofertę hurtowni, zawsze natrafi na coś interesującego.

Strona internetowa pełni głównie funkcję informacyjną. Dlatego nie ma co liczyć na sklep internetowy, umożliwiający zakupy online. Aplikacja mobilna i program lojalnościowy także nie zostały zrealizowane. Biorąc pod uwagę profil działalności firmy, wydaje się to logiczne. Zamiast tego można liczyć na promocyjne ceny hurtowe, które biją na głowę wszystkie inne promocje i programy. Jeśli ktoś chce odwiedzić główną siedzibę i poznać jej godziny otwarcia oraz adres, powinien najpierw udać się na stronę http://www.adeks.eu/.