Gazetki od ADEKS

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki ADEKS?
16.161 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

ADEKS gazetka i promocje

ADEKS to polska firma zajmująca się sprzedażą chemii gospodarczej. Firma działa na naszym rynku już ponad 25 lat w województwach: śląskim, opolskim, dolnośląskim, małopolskim, świętokrzyskim i podkarpackim. Firma prowadzi specyficzny rodzaj działalności, która opiera się na sprzedaży za pośrednictwem przedstawicieli handlowych. Dlatego nie ma co liczyć na lokale na terenie miasta Rzeszów, czy sklepy Kraków. Mimo wszystko klienci bardzo lubią zaopatrywać się w ADEKS, ponieważ wszystko zawsze jest dostępne, a szeroki asortyment, niskie ceny oraz wysokiej jakości produkty są zawsze dostępne. ADEKS gazetka promocyjna pojawia się regularnie i zapewnia interesujące oferty handlowe i promocje, wśród których każdy znajdzie coś, co przyda mu się w domu. Różnego rodzaju rabaty lub wyprzedaż, uzupełniają ofertę firmy. Jeśli ktoś chce być na bieżąco ze wszystkimi atrakcjami, powinien regularnie przeglądać gazetki promocyjne, ulotki lub katalog z produktami.

Marka rozwija się nieustannie i zapewnia swoim odbiorcom różnorodne produkty z zakresu chemii gospodarczej. Wszystkie produkty można nabywać przez dział sprzedaży detalicznej lub przedstawicieli handlowych. Dział sprzedaży hurtowej rozprowadza produkty na całą Polskę. Do dyspozycji wszystkich klientów są takie artykuły jak perfumy, drogeria i kosmetyki, jak szampon, mydło czy żel pod prysznic. Oprócz tego można liczyć na wszystkie inne detergenty, które przydają się do utrzymania czystości w domu. Promocja ADEKS pojawia się często i jeśli ktoś sprawdza aktualną ofertę hurtowni, zawsze natrafi na coś interesującego.

Strona internetowa pełni głównie funkcję informacyjną. Dlatego nie ma co liczyć na sklep internetowy, umożliwiający zakupy online. Aplikacja mobilna i program lojalnościowy także nie zostały zrealizowane. Biorąc pod uwagę profil działalności firmy, wydaje się to logiczne. Zamiast tego można liczyć na promocyjne ceny hurtowe, które biją na głowę wszystkie inne promocje i programy. Jeśli ktoś chce odwiedzić główną siedzibę i poznać jej godziny otwarcia oraz adres, powinien najpierw udać się na stronę http://www.adeks.eu/.

Twoje sklepy ADEKS

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z ADEKS i nigdy nie przepłacaj. ADEKS ma 0 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 06-02-2023 do 12-02-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Woda perfumowana lanvin, Woda toaletowa dla mężczyzn karl lagerfeld i Zestaw kosmetyków fa! Oczywiście ADEKS zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce ADEKS nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Perfumy i Kosmetyki, jak na przykład SuperPharm, Dealz or Apteka Cosmedica. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy ADEKS. Sprawdź stronę internetową ADEKS, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z ADEKS

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach ADEKS?

Sklep ADEKS dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie ADEKS można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 06-02-2023 do 12-02-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy ADEKS. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Woda perfumowana lanvin, Woda toaletowa dla mężczyzn karl lagerfeld i Zestaw kosmetyków fa.

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu ADEKS?

Najnowsze gazetki dla sklepu ADEKS na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 06-02-2023 do 12-02-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie ADEKS?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu ADEKS. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 06-02-2023 do 12-02-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

Czyt sklep ADEKS jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy ADEKS. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Ile sklepów ADEKS znajduje się w Polsce?

ADEKS ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu ADEKS znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep ADEKS w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

Czy sklep ADEKS jest teraz otwarty?

Sklepy ADEKS działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep ADEKS jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu ADEKS i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu ADEKS sprawdzisz także godziny otwarcia.

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu ADEKS?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu ADEKS. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu ADEKS.

Co można zamówić przez internet ze sklepu ADEKS?

W sklepie ADEKS można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu ADEKS. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 06-02-2023 do 12-02-2023.

Czy oferta serwowana przez sklep ADEKS w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu ADEKS, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu ADEKS, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 06-02-2023 do 12-02-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu ADEKS.

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep ADEKS, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu ADEKS zalecamy przejść na stronę internetową sklepu ADEKS. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep ADEKS z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

Pokaż wszystkie...

Promocje ADEKS

🛍️ gazetki ADEKS: 0
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Perfumy i Kosmetyki
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 12/31/22