Gazetki od ADEKS

ADEKS gazetka

Ważność: 1 lut do 29 lut
Trendy

Ta ADEKS gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 9 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od ADEKS i zaoszczędź na zakupach w ADEKS.

time
ADEKS Jeszcze przez 8 dni

Przejrzyj najpierw gazetki ADEKS w aplikacji

100K+
Pobierz aplikację

Przejrzyj najpierw gazetki ADEKS w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

ADEKS gazetka i promocje

ADEKS to polska firma zajmująca się sprzedażą chemii gospodarczej. Firma działa na naszym rynku już ponad 25 lat w województwach: śląskim, opolskim, dolnośląskim, małopolskim, świętokrzyskim i podkarpackim. Firma prowadzi specyficzny rodzaj działalności, która opiera się na sprzedaży za pośrednictwem przedstawicieli handlowych. Dlatego nie ma co liczyć na lokale na terenie miasta Rzeszów, czy sklepy Kraków. Mimo wszystko klienci bardzo lubią zaopatrywać się w ADEKS, ponieważ wszystko zawsze jest dostępne, a szeroki asortyment, niskie ceny oraz wysokiej jakości produkty są zawsze dostępne. ADEKS gazetka promocyjna pojawia się regularnie i zapewnia interesujące oferty handlowe i promocje, wśród których każdy znajdzie coś, co przyda mu się w domu. Różnego rodzaju rabaty lub wyprzedaż, uzupełniają ofertę firmy. Jeśli ktoś chce być na bieżąco ze wszystkimi atrakcjami, powinien regularnie przeglądać gazetki promocyjne, ulotki lub katalog z produktami.

Marka rozwija się nieustannie i zapewnia swoim odbiorcom różnorodne produkty z zakresu chemii gospodarczej. Wszystkie produkty można nabywać przez dział sprzedaży detalicznej lub przedstawicieli handlowych. Dział sprzedaży hurtowej rozprowadza produkty na całą Polskę. Do dyspozycji wszystkich klientów są takie artykuły jak perfumy, drogeria i kosmetyki, jak szampon, mydło czy żel pod prysznic. Oprócz tego można liczyć na wszystkie inne detergenty, które przydają się do utrzymania czystości w domu. Promocja ADEKS pojawia się często i jeśli ktoś sprawdza aktualną ofertę hurtowni, zawsze natrafi na coś interesującego.

Strona internetowa pełni głównie funkcję informacyjną. Dlatego nie ma co liczyć na sklep internetowy, umożliwiający zakupy online. Aplikacja mobilna i program lojalnościowy także nie zostały zrealizowane. Biorąc pod uwagę profil działalności firmy, wydaje się to logiczne. Zamiast tego można liczyć na promocyjne ceny hurtowe, które biją na głowę wszystkie inne promocje i programy. Jeśli ktoś chce odwiedzić główną siedzibę i poznać jej godziny otwarcia oraz adres, powinien najpierw udać się na stronę http://www.adeks.eu/.

Twoje sklepy ADEKS

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z ADEKS i nigdy nie przepłacaj. ADEKS ma 0 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej ADEKS gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 01-02-2024 do 29-02-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Ręcznik kuchenny Regina, Woda toaletowa Oriflame i Przekąska Snack bites! Oczywiście ADEKS zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce ADEKS nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Kosmetyki i Zdrowie, jak na przykład SuperPharm, Rossmann or Dealz. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy ADEKS. Sprawdź stronę internetową ADEKS, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z ADEKS

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach ADEKS?

Sklep ADEKS dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie ADEKS można sprawdzić w ADEKS gazetka z datą ważności od 01-02-2024 do 29-02-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy ADEKS. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Ręcznik kuchenny Regina, Woda toaletowa Oriflame i Przekąska Snack bites.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu ADEKS?

Najnowsze gazetki dla sklepu ADEKS na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: ADEKS gazetka ważność od 01-02-2024 do 29-02-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie ADEKS?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu ADEKS. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając ADEKS gazetka ważną od 01-02-2024 do 29-02-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep ADEKS jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy ADEKS. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów ADEKS znajduje się w Polsce?

ADEKS ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu ADEKS znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep ADEKS w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep ADEKS jest teraz otwarty?

Sklepy ADEKS działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep ADEKS jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu ADEKS i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu ADEKS sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu ADEKS?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu ADEKS. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu ADEKS.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu ADEKS?

W sklepie ADEKS można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu ADEKS. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z ADEKS gazetka o ważności od 01-02-2024 do 29-02-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep ADEKS w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu ADEKS, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu ADEKS, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając ADEKS gazetka z datą ważności od 01-02-2024 do 29-02-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu ADEKS.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep ADEKS, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu ADEKS zalecamy przejść na stronę internetową sklepu ADEKS. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep ADEKS z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje ADEKS

🛍️ gazetki ADEKS: 1
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Kosmetyki i Zdrowie
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 01.02.2024
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.