Gazetki od YES

Ostatnie aktualizacje gazetek: 22.10.2021

YES gazetka

Ważność: 22 paź do 22 gru

Ta YES gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 17 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od YES i zaoszczędź na zakupach w YES.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki YES?
42.509 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki YES?
31.024 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Yes gazetka i promocje

Firma Yes działa na rynku handlu detalicznego już od 35 lat. Przedsiębiorstwo zajmuje się jednocześnie wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą swoich oryginalnych produktów. Oferta firmy obejmuje przede wszystkim wszelkiego rodzaju biżuterię. Sieć lokali to aż 160 lokali rozsianych po całym kraju. Sklep Yes najłatwiej jest znaleźć w galeriach handlowych. Osoby przebywające w pobliżu jednego z większych miast (Kraków, Poznań, Katowice), z pewnością mają przynajmniej jeden lokal Yes w promieniu kilku kilometrów. Jako że firma sama dba o swój asortyment, to jej odbiorcy mogą być pewni, że otrzymują najwyższej jakości produkty, a niska cena to przede wszystkim brak pośredników, których trzeba opłacać. Ogromny asortyment zapewnia, że zawsze można znaleźć coś interesującego w przystępnej cenie. Yes gazetka promocyjna jest regularnie aktualizowana, żeby dostarczać swoim odbiorcom jak najbardziej zróżnicowane oferty handlowe i promocje. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie zawsze zaleca się dokładnie sprawdzić katalog produktów.

Przedsiębiorstwo prężnie się rozwija i stale wprowadza nowe kategorie produktów, żeby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Dlatego wizyta w jednym z lokali zawsze może przebiec w niespodziewany sposób. Oferta handlowa obejmuje przede wszystkim biżuterię: pierścionek, kolczyki, naszyjnik, zawieszka, bransoletka, łańcuszek, a także zegarki i specjalne oryginalne kolekcje. Yes promocja to osobny dział, który zawsze obejmuje kilkaset produktów ze wszystkich działów. Warto zawsze dokładnie sprawdzać gazetki promocyjne, które mogą zawierać dokładnie to, czego się poszukuje. 

Strona internetowa pozwala na szybkie i wygodne zakupy. To przede wszystkim sklep internetowy z funkcją zakupy online. Oprócz tego można dowiedzieć się wszystkich ważnych informacji o działaniu sklepu oraz poznać wszystkie oferty. Sklep został w wygodny sposób podzielony na kategorie, dzięki którym po kilku kliknięciach otrzymuje się dokładnie te produkty, których się poszukuje. Warto także przejść do zakładki ze sklepami, gdzie znajdują się informacje (adres, godziny otwarcia) o wszystkich lokalach Yes w Polsce. O tym wszystkim można dowiedzieć się na: https://yes.pl/.