Gazetki od Briju

Ostatnie aktualizacje gazetek: 19.11.2020

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Briju?
27.869 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Briju?
26.064 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Briju gazetka i promocje

Briju to jedna z największych polskich sieci sklepów jubilerskich, która działa na rynku od 1920 roku. Przekazywana wiedza z pokolenie na pokolenie popłaciła i w 1990 roku wnukowie założyciela rozpoczynają działalność na większą skalę. Marka Briju powstała jednak dopiero w 2013 roku i od tego czasu udało się otworzyć ponad 70 salonów sprzedaży. Za tym ogromnym sukcesem stoi konsekwencja i nieustane dążenie do perfekcji przy tworzeniu wyrobów z najszlachetniejszych materiałów. Sklepy Briju są dostępne we wszystkich większych miejscowościach w Polsce. Kraków, Szczecin, Katowice, czy miasto Warszawa – jeśli ktoś mieszka w pobliżu tych miejsc, to powinien zwrócić uwagę na najbliższy salon sprzedaży, ponieważ najwyższej jakości produkty i obszerny asortyment sprawiają, że to jedno z najlepszych miejsc, w którym można sprawić radość drugiej osobie. Niskie ceny pozwalają na kupienie upominku na każdą kieszeń i udowadniają, że salony jubilerskie to miejsce dla każdego – nie tylko dla tych, którzy mają zasobniejszy portfel. Briju gazetka promocyjna jest zawsze dostępna i zapewnia swoim klientom obszerny wgląd w promocje, oferty handlowe i rabaty.

Wybierając się do sklepu, można liczyć na bardzo szeroką ofertę, skierowaną dla każdego odbiorcy. Dlatego znajdzie się tutaj tańszą biżuterię do noszenia codziennego, ale także ekskluzywne kolekcje, które uwydatnią piękno najbliższej osoby. W salonie Briju zawsze można liczyć na klasyczne wyroby jak: pierścionek, obrączka, naszyjnik, bransoletka, łańcuszek z kilkudziesięciu różnych kolekcji. Briuju promocja zapewnia dodatkowe możliwości i jeśli akurat szukany produkt znajduje się w ofercie, to można nabyć pożądany produkt w bardzo niskiej cenie.

Strona internetowa to typowy sklep internetowy, gdzie można przejrzeć wszystkie dostępne artykuły, których są setki i zrealizować zakupy online. Poruszanie się po witrynie jest na tyle proste, że każdy z łatwością wyszuka wszystkich potrzebnych mu informacji. Promocje, katalog z wybranymi kolekcjami, czy informacje o firmie i konkretnych sklepach (adres i godziny otwarcia). To wszystko jest dostępna na: www.briju.pl.