Gazetki od Regatta

Ostatnie aktualizacje gazetek: 09.09.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Regatta?
49.394 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Regatta?
43.065 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Regatta gazetka i promocje

Szybki w obsłudze i wygodny sklep z ubraniem sportowym. Tak jednym zdaniem można opisać działalność firmy Regatta, która z roku na rok coraz lepiej radzi sobie na polskim rynku. Sklepy Regatta znajdują się już w blisko 100 lokalizacjach w kraju nad Wisłą. Oczywiście miasto Warszawa, Łódź, Poznań, czy Szczecin, to miejsca, gdzie funkcjonuje nawet kilka lokali z logiem Regatta. Firma słynie z bardzo dobrej obsługi, nowoczesnych rozwiązań (dostęp do PayU oraz Blik). Najważniejsze są wysokiej jakości produkty, szeroki asortyment i przede wszystkim niskie ceny. Klient zawsze może natrafić na jakąś okazję lub promocje, która wpisze się w jego oczekiwania. Regatta gazetka promocyjna jest regularnie publikowana i zapewnia ciekawe oferty handlowe, rabaty, a nawet informacje o tym, że zbliża się wyprzedaż.

Sklep oferuje kompleksową ofertę handlową skierowaną dla każdego odbiorcy. Od małych dzieci, poprzez młodzież, po osoby starsze. W Regatta każdy znajdzie coś dla siebie. Przechodząc przed działy, można natknąć się na następujące artykuły: kurtka, płaszcz, koszulka, spodnie, spodenki, obuwie, buty do biegania, torba sportowa itd. Regatta promocja zawsze potrafi zaskoczyć i często można nabyć produkty z bardzo dużymi przecenami. Wystarczy regularnie przeglądać gazetki promocyjne lub stronę internetową i zawsze będzie się na bieżąco ze wszystkimi przecenami.

Strona internetowa to standardowy, profesjonalny sklep internetowy. Użytkownik może przeprowadzać bardzo wygodne zakupy online i opłacać je w wygodny sposób między innymi z wykorzystaniem PayU i Blik. Firma oferuje program lojalnościowy, który obniża cenę produktów. Wystarczy wyrobić sobie Regatta Card i podawać ją przy każdej transakcji. Aplikacja mobilna Regatta jeszcze nie powstała, ale jeśli będzie takie zapotrzebowanie, z pewnością się pojawi. Wszystkie sklepy stacjonarne oraz ich godziny otwarcia są dostępne na www.regatta.pl.