Gazetki od Hitpol

Ostatnie aktualizacje gazetek: 25.01.2022

Hitpol gazetka

Ważność: 28 sty do 6 lut

Ta Hitpol gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 9 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Hitpol i zaoszczędź na zakupach w Hitpol.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Hitpol?
35.261 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Hitpol?
45.403 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Hitpol gazetka i promocje

Hitpol to popularna Polska marka sieci handlowych, która działa na terenie Polski południowo-wschodniej. Od 2000 roku do dzisiaj powstało ponad 100 sklepów, które zrzeszają niezależnych przedsiębiorców w jedną wspólną sieć, dzięki czemu mogą konkurować z tym, co oferują inne sieci supermarketów. Sklepy Hitpol można spotkać na terenie takiego miasta jak Gorlice, Tarnów, czy sklepy Sanok. Dzięki współpracy z licznymi Polskimi dostawcami markety są chwalone za szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny. Twórcy dbają o to, aby Hitpol gazetka promocyjna zawierała wszystkie najważniejsze dla klientów oferty oraz promocje. Ulotki i katalog z produktami, które zawierają dodatkowe rabaty, uzupełniają ofertę o dodatkowe produkty w niskich cenach, sprawiając, że zakupy w sklepach zrzeszonych w tę siec można zrobić kompleksowe i tanie zakupy.

Market Hitpol nie można nazwać mianem „supermarket”, ale pomimo swojej mniejszej powierzchni nie ustępuje im na krok. Duża sieć dystrybucyjna pozwala na zorganizowanie bardzo dobrych warunków do zakupów. Klienci często mogą liczyć na różnego rodzaju wydarzenia. Hitpol promocja, wyprzedaż, czy specjalna oferta na wybrane produkty – w sklepach zawsze dzieje się coś interesującego. Ktoś, kto regularnie przegląda gazetki promocyjne, z pewnością z każdych zakupów będzie wychodził zadowolony od ucha do ucha. W ten sposób zapozna się ze wszystkimi okazjami i odpowiednio przygotuje się na zakupy.

Strona internetowa jest ładna i kolorowa. W przystępny sposób przedstawia wszystkie najważniejsze informacje o sieci jak jej historia oraz lokalizacja i godziny otwarcia wszystkich jej marketów. Nie ma tutaj takiej funkcji jak sklep internetowy czy zakupy online, ale za to można dowiedzieć się wszystkiego na temat aktualnych promocji, oraz karty, która odpowiada za program lojalnościowy. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej szczegółów na temat działania firmy, powinien udać się na stronę http://hitpol.pl/.