Gazetki z Meblik w Poznań

1 Lokalizacje

Meblik gazetka

Ważność: 16 Feb do 20 Jun

Ta Meblik gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 82 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Meblik i zaoszczędź na zakupach w Meblik.

Lokalizacje Meblik w Poznań

Meblik gazetki
Meblik ul. B. Krzywoustego 68 Poznań
godziny otwarcia
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy Meblik oraz godziny otwarcia Meblik w Poznań

W rezultacie zawsze wiesz, czy sklep z twojego otoczenia jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów w Poznań i nie natrafisz na zamknięte drzwi. W dodatku do tej informacji znajdziesz także najnowsze gazetki Meblik w Poznań i aktualne okazje, więc nigdy nie ominiesz żadnych promocji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji o Meblik w Poznań lub w pobliżu, możesz także udać się na stronę internetową Meblik.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Meblik

Czy jest jakiś sklep Meblik w Poznań?

Znajdziesz tutaj sklepy Meblik z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu Meblik w Poznań lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy Meblik z lokalizacją w Poznań. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Poznań, żeby znaleźć najbliższy sklep Meblik. Sprawdź stronę sklepu Meblik w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

close-icon close-icon

Czy Meblik w Poznań jest aktualnie otwarty?

Sklep Meblik w Poznań ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Poznań.

close-icon close-icon

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie Meblik znajdującym się w Poznań?

W tym tygodniu w Twoim sklepie Meblik w Poznań, promocje z Meblik gazetka mają ważność od 16-02-2023 do 20-06-2023. Najlepsze promocje w Meblik Poznań to: Deska tarasowa kompozytowa kasztan mini, Obejrzyj: sofa tulum i Pościel summer morning + dwie poszewki 70x80.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Meblik w Poznań?

Aktualne godziny otwarcia Meblik w Poznań, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu Meblik.

close-icon close-icon

Jaka jest najbliższa lokalizacja Meblik w Poznań?

Meblik ma bardzo interesujące oferty, takie jak Deska tarasowa kompozytowa kasztan mini, Obejrzyj: sofa tulum i Pościel summer morning + dwie poszewki 70x80, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z Meblik w Poznań. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep Meblik. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Poznań.

 

Jeśli Meblik nie znajduje się w Poznań, sprawdź podobne sklepy w kategorii Dom i Ogród.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Meblik w Poznań?

Godziny otwarcia Meblik w Poznań są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep Meblik jest otwarty w niedzielę.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Meblik podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

Meblik jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia Meblik mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową Meblik:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)
close-icon close-icon

Jak szybko Meblik dostarcza w Poznań?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie Meblik już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep Meblik lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę Meblik lub wyświetl aktualną Meblik gazetka, ważną od 16-02-2023 do 20-06-2023, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...