Gazetki z Meblik w Katowice

1 Lokalizacje

Meblik gazetka

Ważność: 16 Feb do 20 Jun

Ta Meblik gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 86 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Meblik i zaoszczędź na zakupach w Meblik.

Lokalizacje Meblik w Katowice

Meblik gazetki
Meblik Al. Roździeńskiego 201 40-028 Katowice
godziny otwarcia
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy Meblik oraz godziny otwarcia Meblik w Katowice

W rezultacie zawsze wiesz, czy sklep z twojego otoczenia jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów w Katowice i nie natrafisz na zamknięte drzwi. W dodatku do tej informacji znajdziesz także najnowsze gazetki Meblik w Katowice i aktualne okazje, więc nigdy nie ominiesz żadnych promocji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji o Meblik w Katowice lub w pobliżu, możesz także udać się na stronę internetową Meblik.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Meblik

Czy jest jakiś sklep Meblik w Katowice?

Znajdziesz tutaj sklepy Meblik z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu Meblik w Katowice lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy Meblik z lokalizacją w Katowice. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Katowice, żeby znaleźć najbliższy sklep Meblik. Sprawdź stronę sklepu Meblik w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

Czy Meblik w Katowice jest aktualnie otwarty?

Sklep Meblik w Katowice ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Katowice.

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie Meblik znajdującym się w Katowice?

W tym tygodniu w Twoim sklepie Meblik w Katowice, promocje z Meblik gazetka mają ważność od 16-02-2023 do 20-06-2023. Najlepsze promocje w Meblik Katowice to: Haczyk łazienkowy na ręcznik omnires modern project, Dąb braga 2241 lotus i Dąb dunnington ciemny epl075 medium 10/32 (nz).

Jakie są godziny otwarcia Meblik w Katowice?

Aktualne godziny otwarcia Meblik w Katowice, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu Meblik.

Jaka jest najbliższa lokalizacja Meblik w Katowice?

Meblik ma bardzo interesujące oferty, takie jak Haczyk łazienkowy na ręcznik omnires modern project, Dąb braga 2241 lotus i Dąb dunnington ciemny epl075 medium 10/32 (nz), więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z Meblik w Katowice. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep Meblik. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Katowice.

 

Jeśli Meblik nie znajduje się w Katowice, sprawdź podobne sklepy w kategorii Dom i Ogród.

Jakie są godziny otwarcia Meblik w Katowice?

Godziny otwarcia Meblik w Katowice są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep Meblik jest otwarty w niedzielę.

Jakie są godziny otwarcia Meblik podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

Meblik jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia Meblik mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową Meblik:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)

Jak szybko Meblik dostarcza w Katowice?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie Meblik już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep Meblik lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę Meblik lub wyświetl aktualną Meblik gazetka, ważną od 16-02-2023 do 20-06-2023, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

Pokaż wszystkie...