Gazetki od IPSON

Ostatnie aktualizacje gazetek: 11.11.2020

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki IPSON?
27.541 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

IPSON gazetka i promocje

IPSON to interesująca marka zajmująca się rozprowadzaniem chemii gospodarczej, która działa na naszym rynku już przeszło 25 lat. Marka skupia się przede wszystkim na klientach hurtowych, ale jeśli ktoś chce złożyć standardowe zamówienie detaliczne, może to również zrobić, bez najmniejszego problemu. Firma nie świadczy standardowych usług sprzedaży, dlatego nie posiada sklepów. Mimo wszystko bez względu czy ktoś mieszka na terenie miasta Warszawa, Radom, Lublin, czy Kraków, może  także składać zamówienia. Szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny, to domena firmy. IPSON gazetka promocyjna zmienia się od czasu do czasu, dostarczając interesujące oferty handlowe i promocje. Można także liczyć na dodatkowe rabaty lub wyprzedaż, które jeszcze bardziej zmniejszają cenę towaru.

Marka pomimo specyficznego modelu sprzedaży ma bardzo dużą bazę stałych klientów detalicznych i hurtowych. W sklepie można nabyć większość standardowych produktów z działu chemii gospodarczej, które oferują standardowe drogerie. Nie ma co liczyć na drogeria typu perfumy, kosmetyki, czy szampon, ale jeśli ktoś chce zadbać o swój dom lub firmę – IPSON będzie jednym z najlepszych wyborów w naszym kraju. Promocja IPSON może być bardzo przystępna i zapewnia bardzo niskie ceny. Wystarczy regularnie przeglądać gazetki promocyjne, a oferta firmy przed każdym będzie stała otworem.

Strona internetowa to jedna z najważniejszych części sklepu i to przede wszystkim na niej można realizować zakupy online. Sklep internetowy jest dostępny dla każdego, kto zdecyduje się zarejestrować konto na platformie B2B. Aplikacja mobilna ani program lojalnościowy nie zostały zrealizowane, ale promocje są na tyle przystępne, że nie stanowi to żadnego problemu. Ze względu na specyfikę modelu sprzedaży, nikt nie musi się przejmować, jakie są godziny otwarcia. Wszystkie informacje o działaniu sklepu znajdują się pod adresem https://ipson.pl/.