Gazetki z Adidas w Poznań

2 Lokalizacje

Adidas gazetka

Ważność: 7 Mar do 8 Apr

Ta Adidas gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 15 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Adidas i zaoszczędź na zakupach w Adidas.

Adidas gazetka

Ważność: 3 Feb do 28 Mar

Ta Adidas gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 3 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Adidas i zaoszczędź na zakupach w Adidas.

Lokalizacje Adidas w Poznań

Adidas gazetki
Adidas Debiecka 1 62-030 Poznań
godziny otwarcia
Adidas gazetki
Adidas Półwiejska 42 61-888 Poznań
godziny otwarcia
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy Adidas oraz godziny otwarcia Adidas w Poznań

W rezultacie zawsze wiesz, czy sklep z twojego otoczenia jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów w Poznań i nie natrafisz na zamknięte drzwi. W dodatku do tej informacji znajdziesz także najnowsze gazetki Adidas w Poznań i aktualne okazje, więc nigdy nie ominiesz żadnych promocji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji o Adidas w Poznań lub w pobliżu, możesz także udać się na stronę internetową Adidas.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Adidas

Czy jest jakiś sklep Adidas w Poznań?

Znajdziesz tutaj sklepy Adidas z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu Adidas w Poznań lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy Adidas z lokalizacją w Poznań. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Poznań, żeby znaleźć najbliższy sklep Adidas. Sprawdź stronę sklepu Adidas w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

Czy Adidas w Poznań jest aktualnie otwarty?

Sklep Adidas w Poznań ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Poznań.

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie Adidas znajdującym się w Poznań?

W tym tygodniu w Twoim sklepie Adidas w Poznań, promocje z Adidas gazetka mają ważność od 07-03-2023 do 08-04-2023. Najlepsze promocje w Adidas Poznań to: All szn logomania collegiate jacket, Olympique lyonnais tiro training top i Adidas x marimekko training tank top.

Jakie są godziny otwarcia Adidas w Poznań?

Aktualne godziny otwarcia Adidas w Poznań, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu Adidas.

Jaka jest najbliższa lokalizacja Adidas w Poznań?

Adidas ma bardzo interesujące oferty, takie jak All szn logomania collegiate jacket, Olympique lyonnais tiro training top i Adidas x marimekko training tank top, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z Adidas w Poznań. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep Adidas. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Poznań.

 

Jeśli Adidas nie znajduje się w Poznań, sprawdź podobne sklepy w kategorii Sport.

Jakie są godziny otwarcia Adidas w Poznań?

Godziny otwarcia Adidas w Poznań są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep Adidas jest otwarty w niedzielę.

Jakie są godziny otwarcia Adidas podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

Adidas jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia Adidas mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową Adidas:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)

Jak szybko Adidas dostarcza w Poznań?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie Adidas już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep Adidas lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę Adidas lub wyświetl aktualną Adidas gazetka, ważną od 07-03-2023 do 08-04-2023, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

Pokaż wszystkie...