Gazetki od Starbucks

Ostatnie aktualizacje gazetek: 17.11.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Starbucks?
18.115 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Starbucks?
56.192 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Starbucks gazetka i promocje

Starbucks to największa na świecie sieć kawiarni, która ma około 28.000 lokali na całym świecie i zatrudnia ponad 250.000 pracowników. Wszystko zaczęło się w 1971 roku na terenie Stanów Zjednoczonych. Pierwszy lokal w Polsce został oddany do użytku w 2009 roku i przez następną dekadę powstało jeszcze około 60 kolejnych kawiarni. Jeśli ktoś aktualnie przebywa w pobliżu jednego z większych polskich miast jak Warszawa, Lublin, Katowice, Kraków, czy Poznań, to z pewnością w swoim otoczeniu znajdzie przynajmniej jeden Starbucks. Lokal oferuje przepyszne napoje na ciepło i na zimno, a także przekąski, które skutecznie umilą czas. Wysokiej jakości produkty, szeroki asortyment i relatywnie niskie ceny sprawiają, że praktycznie każdy w końcu wraca napić się pysznej kawy. Starbucks gazetka promocyjna zawsze zawiera jakieś interesujące oferty handlowe i promocje, które pozwolą cieszyć się najlepszymi napojami w przystępnej cenie.

Firma wyspecjalizowała się w serwowaniu kawy, więc jeśli ktoś jest fanem tego czarnego napoju, to po prostu musi sprawdzić, co oferuje Starbucks, ponieważ usprawniane  przez dziesięciolecia receptury potrafią zaskoczyć smakiem każdego konesera. Do najpopularniejszych ofert  należą: napoje na bazie espresso, kawa filtrowana, gorąca czekolada, Frappuccino, herbata, herbata mrożona. Można także zjeść kanapki, ciasta, ciastka oraz jogurty. Oferta jest bardzo różnorodna i z pewnością każdy znajdzie cos dla siebie. Dlatego promocja Starbucks jest tak ważna, ponieważ regularnie się zmienia i w końcu prawie każdy produkt na nią trafia.

Strona internetowa Starbuck już od pierwszych chwil zachęca najnowszymi, doskonale dostosowanymi do pory roku ofertami. Klient zawsze może przejrzeć menu i złożyć zamówienie online. Aplikacja mobilna sprawia, że wszystko jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Można z jej pomocą płacić i korzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje program lojalnościowy. Dlatego nie pozostaje nic innego jak wyszukanie najbliższego Starbucksa, sprawdzenie, jakie są godziny otwarcia i wybranie się po przepyszną kawę. Wszystkie najważniejsze informacje można znaleźć na: www.starbucks.pl.